This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oud-beijerland/appartement-hbslaan-16/43342868/

Eye-catcherPlafondhoogte 4 meter | klein balkon op het zuiden | 2/3 slaapkamers
Description
Dit royale appartement is prachtig gelegen aan het groene Laningpark en bevindt zich in het voormalige schoolgebouw van de Rijks Hoogere Burgerschool, dat in 1992 op fraaie wijze is herontwikkeld tot een stijlvol appartementencomplex. Bij binnenkomst valt meteen de indrukwekkende plafondhoogte van maar liefst 4 meter op, wat zorgt voor een heerlijk ruimtelijk gevoel en wonen in dit markante gebouw absoluut uniek maakt.
WELKOM BINNEN
De eerste verdieping is met de lift of met de robuuste trap bereikbaar en hier is de entree in de ruime hal met toilet, meterkast, cv-kast (cv-combiketel ATAG 2023), kast met aansluitingen voor de wasapparatuur en toegang tot de badkamer met ligbad, douche en meubel met wastafel. Daarnaast zijn er twee slaapkamers, waarvan één met een vaste kastenwand en één met een wastafel en een trap naar de slaap-/bergvide.
De ruime woonkamer geeft een extra ruimtelijk gevoel door de 4 meter hoge plafonds en de speelse vide met een stahoogte van iets meer dan 2 meter. De openslaande deuren geven toegang tot het in 2020 geplaatste, op het zonnige zuiden gelegen, balkon met een gezellig vast tafeltje en twee zitjes, waar je geniet van een fraai uitzicht over het groene Laningpark. Daarnaast zijn er elektrisch bedienbare markiezen voor de ramen in de zuidgevel.
De halfopen keuken is in 2020 vernieuwd en uitgevoerd in een moderne L-vormige opstelling met een koel-/vriescombinatie, vaatwasser, oven en een inductiekookplaat met geïntegreerde downdraft afzuiging.
BERGING
Naast het gebouw zijn de bergingen gesitueerd en hier is een eigen berging van ca. 7 m² te vinden.
EXTRA INFORMATIE
- appartement heeft een gebruiksoppervlakte van ca. 141 m² en een inhoud van ca. 492 m³;
- in de koopovereenkomst komt onder andere de niet bewonersclausule, asbestclausule en ouderdomsclausule;
- oplevering is in overleg.
Eigen huis
Is je eigen huis nog niet verkocht? Ralph of Barend komt graag vrijblijvend bij je langs voor een oriënterend verkoopgesprek onder het genot van een kopje koffie. Laat je verrassen door hun aanstekelijke enthousiasme, persoonlijke aanpak en kennis van de lokale woningmarkt.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Disclaimer
Deze informatie is met zorg samengesteld door VMK Makelaars & Taxateurs. Aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. VMK Makelaars & Taxateurs aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of verouderde informatie. Maten, oppervlakten en overige gegevens zijn indicatief. De (potentiële) koper wordt uitgenodigd de informatie zelfstandig te (laten) verifiëren. Plattegronden en foto’s zijn illustratief en kunnen afwijken van de feitelijke situatie.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,319
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1922
- Specific
- Listed building (national monument)
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 141 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 492 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
- CH boiler
- ATAG (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- OUD-BEIJERLAND D 5902
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OUD-BEIJERLAND D 6341
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- No
© 2001-2026 funda