This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oud-beijerland/huis-stougjesdijk-236/89705943/

Eye-catcherNieuw bij Huysvisie! Vrijstaande villa op een perceel van 4.245m²!
Description
Vrijstaand wonen met ruimte, privacy én eindeloze mogelijkheden – welkom aan de fraaie Stougjesdijk 236 in Oud-Beijerland.
Deze indrukwekkende vrijstaande villa is gelegen op een royaal perceel van maar liefst 4.245 m² eigen grond en combineert comfortabel wonen met luxe, rust en veelzijdigheid. Met een woonoppervlakte van maar liefst circa 295 m², zes slaapkamers, een dubbele garage, zwembad, paardenstal én de mogelijkheid tot dubbele bewoning is dit een uitzonderlijk object voor gezinnen, hobbyisten, thuiswerkers of liefhebbers van buitenleven.
Wonen in alle rust en vrijheid
De woning ligt aan de fraaie Stougjesdijk, net buiten de bebouwde kom van Oud-Beijerland, en ligt heerlijk verscholen in het groen. Hier geniet u dagelijks van optimale privacy, ruimte en een heerlijke landelijke sfeer, terwijl voorzieningen, scholen, winkels en uitvalswegen zich op korte afstand bevinden.
De fraai aangelegde tuin rondom de woning vormt een waar verlengstuk van het wooncomfort. De diepe achtertuin biedt volop zon- en schaduwplekken, diverse terrassen en een zwembad waar het gehele gezin in alle rust kan ontspannen. Voor dierenliefhebbers of hobbyisten is de vrijstaande houten paardenstal een absolute meerwaarde.
Warm en sfeervol familiehuis
Deze degelijk gebouwde villa uit 1968 ademt warmte en sfeer. Dankzij de royale opzet, praktische indeling en vele kamers is dit een ideaal gezinshuis waar iedereen zijn eigen plek vindt.
Bij binnenkomst wordt direct duidelijk hoeveel ruimte deze woning te bieden heeft. De royale woonkamer vormt het hart van het huis en beschikt over een sfeervolle houtkachel en openslaande deuren naar de tuin. Grote raampartijen zorgen voor een prachtige lichtinval en een fijne verbinding met buiten.
De luxe open keuken is modern uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combi-magnetron, koel-/vriescombinatie, vaatwasser en afzuigkap. Dankzij de vloerverwarming en directe toegang tot de tuin is ook deze ruimte bijzonder comfortabel ingericht.
Op de begane grond bevinden zich tevens twee slaapkamers, een praktische bijkeuken, meerdere hallen, toegang tot de kelder en toegang tot de royale dubbele garage. Hierdoor is de woning uitermate geschikt voor gelijkvloers wonen, dubbele bewoning of werken aan huis.
Volwaardige slaapverdiepingen
De eerste verdieping beschikt over een ruime overloop met dakkapel en drie zeer royale, comfortabele slaapkamers. De hoofdslaapkamer is voorzien van een walk-in closet en vaste kastruimte. De luxe badkamer is compleet uitgevoerd met ligbad, douche, dubbele wastafel, toilet en elektrische vloerverwarming.
Op de tweede verdieping bevindt zich een royale voorzolder met dakramen en nog een extra slaapkamer met vaste kastruimte. Hiermee telt de woning in totaal maar liefst zes slaapkamers.
Comfortabel en duurzaam
De woning is door de jaren heen goed onderhouden en voorzien van diverse comfort- en duurzaamheidsvoorzieningen, waaronder:
24 zonnepanelen (eigendom)
HR Nefit combiketel
Dubbel glas
Dakisolatie
Gedeeltelijke vloerverwarming
Elektrische vloerverwarming in badkamer
Hardhouten kozijnen
Buitenzonwering
Daarnaast beschikt de woning over een uitgebreide meterkast met 14 groepen, vier aardlekschakelaars en een kookgroep.
Garage en parkeren
De royale dubbele garage is inpandig bereikbaar en voorzien van elektra, water, verwarming, elektrische deur én een praktische vliering. Op het eigen terrein is bovendien ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig voor meerdere auto’s.
Bijzonderheden
Vrijstaande villa op 4.245 m² eigen grond
Circa 295 m² woonoppervlakte
6 slaapkamers
Mogelijkheid tot dubbele bewoning
Ideaal voor grote gezinnen of werken aan huis
Fraai aangelegde tuin rondom
Zwembad en paardenstal aanwezig
Dubbele verwarmde garage
24 zonnepanelen
Vrij uitzicht en veel privacy
Rustige ligging nabij voorzieningen
Een unieke kans voor wie royaal, vrijstaand en comfortabel wil wonen op een prachtige locatie in Oud-Beijerland. Deze bijzondere villa moet u ervaren om de ruimte, rust en mogelijkheden écht te kunnen waarderen. Neem contact op voor een bezichtiging.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,407
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Specific
- Double occupancy possible
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 295 m²
- Other space inside the building
- 88 m²
- External storage space
- 54 m²
- Plot size
- 4,245 m²
- Volume in cubic meters
- 1,393 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, passive ventilation system, flue, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- OUD-BEIJERLAND K 1866
- Cadastral map
- Area
- 4,245 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, outside the built-up area, in wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
- Back garden
- 2,320 m² (58.00 metre deep and 40.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda