This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ouddorp/huis-jonkerstee-215/43574868/

Jonkerstee 2153253 CE OuddorpOuddorp oude nieuwlandseweg
€ 300,000 k.k.
Description
Op het in het groen verscholen recreatiepark De Jonkerstee hebben wij voor u een knusse half vrijstaande recreatiewoning op 449 m² eigen grond. Het is nog één van de oudere parken op Ouddorp en daardoor ruim van opzet en leuke kronkelweggetjes, schurvelingen, veel groen, privacy en vooral rust, fluitende vogeltjes en een prachtig natuurgebied op loopafstand.
INDELING
De entreehal is ingericht met de meterkast, garderobe, toegang tot de badkamer en de lichte woonkamer. De woonkamer met zit- en eethoek is voorzien van een grote raampartij en openslaande deuren naar de zonnige achtertuin. De keuken is voorzien van een elektrische kookplaat en een koelkast. De eerste slaapkamer bevindt zich, net als de badkamer, op de begane grond. De badkamer is ingericht met wastafelmeubel, doucheruimte en toilet.
De 1e verdieping is ingericht met twee ruime slaapkamers waarvan één slaapkamer met een tweepersoonsbed en de ander met twee losse bedden. De woning is geschikt voor zes personen.
Op de overloop bevindt zich nog een praktische bergkast.
In de aangebouwde stenen berging vindt u de witgoedaansluitingen en de cv-installatie.
Er is verder nog een ruime losstaande houten berging in de tuin voor uw tuinmeubelen, fietsen en andere spulletjes, erg handig! De tuin is op het zuiden georiënteerd dus is goed op de zon gelegen. Hier ervaart u de rust en privacy optimaal. Een prachtig stukje Ouddorp, een sprookje om te mogen recreëren. De parkbijdrage voor dit jaar is €535,-
OMGEVING
In de directe omgeving is een gezellige buitenspeeltuin voor de allerkleinsten en het prachtige waterwingebied voor heerlijke wandelingen door de natuur en duinen. De ring van Ouddorp is het centrum van het dorp en hier vindt u diverse winkeltjes en restaurantjes voor een heerlijke bak koffie en/of lunch. Vanaf het park beginnen diverse routes om met uw fiets door duinen, langs het strand en het prachtige eiland te verkennen. Op en top genieten in deze mooie omgeving!
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 350,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Status
- Available
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- Plot size
- 449 m²
- Volume in cubic meters
- 208 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Not available
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- OUDDORP D 1953
- Cadastral map
- Area
- 449 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in recreation park
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 40
Floorplans 3
© 2001-2025 funda










































