This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oude-pekela/huis-waterkant-47/89618364/

Description
Verrassend veel woonruimte, energielabel A++ en een heerlijk rustige ligging!
Aan de Waterkant 47 in Oude Pekela staat deze uitgebouwde twee-onder-één-kapwoning uit 1990, met maar liefst 137 m² woonoppervlakte, een ruime garage van 29 m² en een fraaie veranda/terrasoverkapping, gelegen op een perceel van 355 m². Een complete en uitstekend onderhouden gezinswoning die door de combinatie van ruimte, comfort en duurzaamheid direct in het oog springt.
Verzorgd en onderhoudsarm
De woning is keurig onderhouden en grotendeels uitgevoerd met kunststof kozijnen, HR++-glas en Keralit gevelbekleding. Dat zorgt voor een frisse, moderne uitstraling én beperkt het onderhoud tot een minimum.
Energiezuinig - Energielabel A++
De woning is volledig geïsoleerd en uitgerust met:
• 14 zonnepanelen
• Warmtepomp
• Thuisbatterij (8,5 kW accupakket)
• Airco
• Autolaadpaal
Deze duurzame voorzieningen zorgen samen voor zeer lage energielasten en een toekomstbestendig wooncomfort waar je direct de voordelen van merkt.
Licht, ruimte, comfort en flexibiliteit
Binnen beschik je over een moderne keuken (2021) en een dubbele woonkamer, waardoor je eenvoudig meerdere leefhoeken kunt creëren. Wens je wonen gelijkvloers? De zitkamer aan de achterzijde is relatief eenvoudig om te bouwen tot slaapkamer, waardoor slapen én baden op de begane grond mogelijk wordt.
Alle ramen beneden zijn voorzien van elektrische screens. Op de verdieping zijn de slaapkamers uitgerust met rolluiken én horren. Dit maakt de woning niet alleen comfortabel, maar ook extra energiezuinig en prettig te verduisteren.
Fijne ligging in een rustige woonomgeving
De woning ligt in een rustige wijk met enkel bestemmingsverkeer, vlak bij een waterpartij en het Pekelderbos. Voorzieningen, winkels, basisscholen en voortgezet onderwijs bevinden zich op loopafstand. Een fijne plek waar rust en gemak samenkomen.
Neem voor meer informatie of een bezichtiging snel contact op met team REGIO MAKELAAR in Stadskanaal. Wij kijken ernaar uit om je te verwelkomen en je rond te leiden.
Indeling
- Entree/hal met trapkast, meterkast en trapopgang
- Toilet met fonteintje
- Badkamer met 2e toilet, dubbele wastafelmeubels en een inloopdouche.
- Kwaliteitskeuken (2021) voorzien van 5 pits inductiekookplaat (Siemens), afzuigkap, vaatwasser (Siemens), 2 combi magnetrons/ovens (Etna), grote koelkast (319L), natuurstenen werkblad op 99 cm werkhoogte.
- Royale woonkamer verdeeld in voor- en achterkamer. Totale oppervlakte ca. 48m² voorzien van lichte hard houten vloer. De in 2011 aangebouwde zitkamer (achter) is voorzien van vloerverwarming.
- Ruime bijkeuken met vaste kastenwand en aansluiting voor wasmachine en droger en ruimte voor extra koelkast/vriezer.
- Ruime aangebouwde stenen garage
- Achterhalletje
Eerste verdieping
- Overloop met vaste kast, Cv-installatie en airco
- 3 Slaapkamers (Resp. 15m², 13.4m² en 7.8m²) allen voorzien van laminaatvloeren, knieschotten, rolluiken en horren
- Toilet met wastafel
Tweede verdieping
- Vliering middels vlizotrap bereikbaar
Bijzonderheden
- Zeer goed onderhouden
- Energielabel A++
- 14 Zonnepanelen DMEGC - 450 WP met Enphase omvormer (bouwjaar 2025), eigendom
- Warmtepomp Daikin Altherma 3M - 8KW Monobloc (bouwjaar 2025), eigendom
- Thuisbatterij 1KOMMA5 - L2 8,6KW (bouwjaar 2025), eigendom
- Airconditioning Mitsubishi (bouwjaar 2024)
- Cv-installatie Remeha Avanta (bouwjaar 2011), eigendom.
- Autolaadpaal
- Onderhoudsarm door grotendeels kunststof kozijnen met HR++ glas
- Moderne keuken, bouwjaar 2021
- Vernieuwde meterkast
- Slaapkamers voorzien van rolluiken en horren
- De zitkamer aan de achterzijde is betrekkelijk eenvoudig om te bouwen tot slaapkamer
- 3 Toiletten
- Alle ramen beneden voorzien van elektrische screens
- Veranda/Overkapping 24 m² met verlichting (bouwjaar 2019)
- Grotendeels kunststof kozijnen met HR++ glas
- Gevelbekleding van Keralit (bouwjaar 2024)
- 2 Grote dakkapellen
- Garage (29m²) met extra wandisolatie, verwarming, water, een loopdeur en een elektrische bedienbare roldeur
- Besloten en zonnige achtertuin met veranda/overkapping
*** Verkopers aan het woord: “Hoewel we maar kort in dit huis hebben gewoond, hebben we er met veel plezier en warmte verbleven. Soms komt er een kans voorbij die je als een bijzondere stap in je leven voelt, en voor ons betekent dat een toekomst op Bonaire. Met een goed gevoel dragen we deze fijne woning over aan de volgende bewoners, in de hoop dat zij hier net zo thuis zullen zijn als wij.”
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 355,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,669
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 133 m²
- Other space inside the building
- 35 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- Plot size
- 355 m²
- Volume in cubic meters
- 601 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, passive ventilation system, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- OUDE PEKELA C 4730
- Cadastral map
- Area
- 355 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 132 m² (12.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda