This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oude-pekela/huis-wilhelminawijk-4/80955017/

Wilhelminawijk 49665 PT Oude PekelaOude Pekela
€ 449,500 k.k.
Vrijstaand wonen met karakter, ruimte en vrijheid op 930 m² grond
Description
Op een uitstekende locatie in Oude Pekela wordt nu te koop aangeboden, deze instapklare vrijstaande woning. Deze charmante vrijstaande woning uit 1920 staat op een royaal perceel van maar liefst 930 m². Dankzij de prettige ligging, de ruime tuin rondom en de praktische indeling is dit een heerlijke plek voor wie vrijstaand wil wonen met volop ruimte voor het gezin, hobby's en genieten van het buitenleven.
De woning combineert de sfeer en het karakter van een huis uit 1920 met diverse hedendaagse voorzieningen, waaronder dubbele beglazing, dak-, muur- en vloerisolatie, zonnepanelen en glasvezel. De woning is sfeervol ingericht en biedt een mogelijkheid om gelijkvloers te wonen hetgeen de woning bijzonder aantrekkelijk maakt voor alle leeftijden!
Rustig wonen met alle ruimte om je heen. Hier woon je groen en ruim, terwijl voorzieningen en uitvalswegen binnen handbereik liggen. Oude Pekela biedt een prettige combinatie van dorpse rust en een goede bereikbaarheid van onder andere Winschoten, Veendam en Groningen.
Wonen en leven op de begane grond:
Via de entree kom je binnen in een lichte en sfeervolle woning. De woonkamer van circa 25 m² vormt een fijne plek om samen te komen en biedt prettig zicht en verbinding met de rest van het huis. Aansluitend bevindt zich de semi-open keuken van circa 18 m². De royale oppervlakte biedt volop ruimte voor een grote eettafel, een uitgebreide keukenopstelling en gezellig samenzijn met familie en vrienden.
Een groot pluspunt zijn de twee slaapkamers op de begane grond, in combinatie met de badkamer. De badkamer is voorzien van een wastafelkast en een inloopdouche. Hierdoor is de woning niet alleen interessant voor gezinnen, maar ook voor mensen die waarde hechten aan comfortabel wonen met slaap- en sanitaire voorzieningen op de begane grond.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers. Deze ruimtes zijn flexibel in te delen als slaap-, kinder-, werk- of hobbykamer. Daarmee biedt de woning voldoende ruimte om mee te groeien met verschillende woonwensen.
Royaal perceel en volop buitenruimte:
Rondom de woning ligt een ruime, verzorgde tuin op een perceel van circa 930 m². Hier is alle ruimte voor kinderen om te spelen, om te tuinieren of om tijdens lange zomeravonden met familie en vrienden buiten te genieten.
De combinatie van het vrijstaande karakter, de royale tuin en de ruime parkeergelegenheid op eigen terrein geeft je hier een gevoel van vrijheid dat je niet snel vindt.
Praktisch en comfortabel:
De woning heeft een inhoud van circa 478 m³ en beschikt over centrale verwarming met een eigen combiketel. Voor extra comfort en energiebesparing is de woning voorzien van dak-, muur- en vloerisolatie, dubbele beglazing en zonnepanelen. Daarnaast is er een glasvezelaansluiting aanwezig.
Een vrijstaande woning met zoveel grond, ruimte en mogelijkheden is bijzonder. Benieuwd naar de sfeer, de indeling en de ruimte rondom de woning? Kom dan vooral zelf kijken.
INFO:
- Ruim perceel van 930 m²
- 4 slaapkamers
- Volledig instapklaar
- Levensloopbestendig
- Voldoende parkeergelegenheid
- Goede isolerende voorzieningen
- Zonnepanelen
- Glasvezel aansluiting
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 449,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,512
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 930 m²
- Volume in cubic meters
- 478 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2023, in ownership
Cadastral data
- OUDE PEKELA D 2573
- Cadastral map
- Area
- 610 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDE PEKELA D 2460
- Cadastral map
- Area
- 320 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda