This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/oude-tonge/huis-mariniersweg-83/43084770/

Mariniersweg 833255 VE Oude-TongeOude-Tonge centrum
€ 600,000 k.k.
Eye-catcherCharmante woning met ruime oprit, prachtige tuin en garage!
Description
Welkom in Oude-Tonge, waar je rust en ruimte vindt in deze charmante 2-onder-1-kap woning aan de Mariniersweg. Dit familiehuis uit 1975 is recent helemaal opgeknapt. Met een verrassend ruime woonoppervlakte van 158 m² biedt deze woning alle comfort voor jou en je gezin. Een plek waar je je onmiddellijk thuis voelt. Tot de vele hoogtepunten behoren onder meer de prachtige tuin en een garage. Word jij de trotse eigenaar van deze woning?
INDELING
Begane grond:
Middels de ruime oprit en groene voortuin kom je bij de voordeur. De entreehal, met toilet, geeft toegang tot de woonkamer. De lichte woonkamer heeft een speelse indeling en is voorzien van een houtkachel. Heerlijk toeven hier, tijdens de wintermaanden. De strakke keuken, gelegen aan de achterzijde, is middels zijn kleurstelling origineel en compleet met een bar en diverse apparatuur, zoals Bora kookplaat, oven, koel-vriescombinatie, vaatwasser en een Quooker. Grenzend aan de woonkamer is een werkruimte gesitueerd en vanuit de hal heb je toegang tot de bijkeuken, waar ook de witgoedaansluitingen te vinden zijn. Middels de openslaande deuren in de woonkamer én vanuit de keuken stap je zo de achtertuin in.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een luxe badkamer, voorzien van een half-vrijstaand ligbad, toilet, wastafelmeubel en inloopdouche. De masterbedroom is uitgerust met airconditioning en heeft veel daglicht, mede door de dakramen.
Vliering:
De tweede verdieping, een vliering, biedt extra opbergruimte. Ook is hier de CV-ketel geplaatst.
Tuin & garage:
Links naast de woning bevindt zich een ruime oprit met mogelijkheid om meerdere auto's op eigen terrein te parkeren. Zowel aan de voor- als achterzijde van de woning is een buitenkraan. Ben je in het bezit van een camper? Vanuit de garage is aan de voorzijde elektra beschikbaar en samen met de buitenkraan is dit ideaal voor bijvoorbeeld een camper of caravan. De achtertuin, gelegen op het oosten, is prachtig en met veel groen aangelegd en biedt volop privacy. De dag rustig starten in de ochtendzon behoort zeker tot de mogelijkheden. Daarnaast beschikt de woning over een inpandige garage, een overkapping en een berging.
Bijzonderheden:
– Oplevering in overleg
– Begane grond voorzien van HR++ glas
– Groene en verzorgde tuin
– Airconditioning in de masterbedroom
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,797
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 158 m²
- Other space inside the building
- 36 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 391 m²
- Volume in cubic meters
- 677 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and flue
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- OOSTFLAKKEE C 5702
- Cadastral map
- Area
- 391 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 136 m² (8.00 metre deep and 17.04 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda