
Description
Sfeervol, uniek en verrassend ruim wonen in Oudkarspel
Op een heerlijke plek in Oudkarspel staat Schuitemaker 7: een verrassend ruime twee-onder-een-kapwoning vol karakter, warmte en leefcomfort. Dit is zo’n huis waar u binnenstapt en direct voelt dat het klopt. Een woning met een échte leefkeuken, een lichte en sfeervolle woonkamer, een praktische aanbouw met badkamer op de begane grond én een fijne, verzorgde tuin met zowel zon als schaduw. Tel daarbij de parkeergelegenheid op eigen terrein, de openslaande deuren, de mooie glas-in-looddetails en de uitstekende staat van onderhoud, en u weet: dit is een uniek geheel dat u niet vaak tegenkomt. Komt u een kijkje nemen?
Algemeen
Bouwjaar: 1906
Inhoud: ± 373 m³
Woonoppervlakte: ± 106 m²
Externe bergruimte: ± 10 m² (tuinberging)
Perceeloppervlakte: 227 m²
Kadaster: gemeente Langedijk, sectie A, nummer 689
Energielabel: E (geldig tot 3/11/2035)
Aanvaarding: in overleg
Indeling
Begane grond:
Via de entree komt u in de hal met meterkast en trapopgang. Vanuit hier loopt u door naar de tweede hal — een fijne, ruime plek voor een grote garderobe. De prachtige schuifdeur met glas-in-lood vormt een stijlvolle overgang naar de woonkamer.
De woonkamer is een heerlijke leefruimte: grote raampartijen, lichte kleuren, vaste kasten, een open haard en volop plek voor een gezellige zithoek én een knusse leeshoek. Alles ademt warmte en sfeer,; precies het soort plek waar u zich meteen thuis voelt.
Praktische aanbouw met moderne badkamer; aan de achterzijde van de woning vindt u de aanbouw, met een eigen entree vanuit de tuin. Hier bevinden zich de cv-opstelling (Nefit, 2008) en de aansluiting voor wasmachine en droger. Daarnaast is in 2017 een moderne badkamer gerealiseerd, uitgevoerd met een inloopdouche en een stijlvol wastafelmeubel. Het separate toilet ligt direct naast de badkamer. Een praktische en comfortabele toevoeging aan de woning.
De woonkeuken, het hart van het huis; Vervolgens bereikt u de woonkeuken: een fantastische ruimte waar koken, tafelen en samen zijn centraal staan. Met een lengte-opstelling, openslaande deuren naar de tuin en ruim plek voor een grote eettafel is dit een echte leefkeuken.
De keuken (2008) is uitgerust met een fornuis met gaskookplaat en elektrische oven, vaatwasser, afzuigkap en koel-vriescombinatie. De openslaande deuren maken deze ruimte in de zomer een heerlijk verlengstuk van de tuin.
Eerste verdieping – drie slaapkamers:
Op de verdieping treft u drie slaapkamers, waarvan één kamer toegankelijk is via een andere slaapkamer — ideaal als kinderkamer, werkruimte of kledingkamer. De slaapkamers aan de achterzijde zijn voorzien van een kunststof dakkapel (2010) met rolluik. Via een luik is de bergzolder toegankelijk met een steektrap.
Fijne tuin & buitenruimte:
De achtertuin is sfeervol en verzorgd, met meerdere plekjes waar u kunt genieten van zowel zon als schaduw. De tuin is grotendeels bestraat en daardoor onderhoudsvriendelijk. Achterin staat een houten berging met openslaande deuren — perfect voor fietsen, opslag of hobby. Parkeren kunt u bovendien gewoon op eigen terrein.
Samengevat
• Sfeervolle en verrassend ruime 2-onder-1-kapwoning
• Grote, lichte woonkamer met open haard
• Moderne badkamer (2017) en apart toilet
• Fantastische woonkeuken met openslaande deuren
• Drie slaapkamers op de verdieping
• Kunststof dakkapel met rolluik (2010)
• Vrijwel geheel voorzien van dubbel glas, woonkamer deels kunststof kozijnen (2016)
• Verzorgde tuin (opgeknapt in 2017) met houten berging en openslaande deuren
• Parkeren op eigen terrein voor 2 auto’s
• Fijne ligging in een rustige straat in Oudkarspel
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,670
- Status
- Under option
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1906
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 106 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 227 m²
- Volume in cubic meters
- 373 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- LANGEDIJK A 689
- Cadastral map
- Area
- 227 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and sheltered location
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 75 m² (15.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 51
Floorplans 3
© 2001-2025 funda





















































