d'n Hof 335825 KZ OverloonOverloon Centrum
€ 469,000 k.k.
- 124 m²living area
- 203 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Ben je op zoek naar een moderne en instapklare woning op een rustige, kindvriendelijke locatie? Dan is deze fraaie twee-onder-een-kapwoning aan de D’n Hof 33 in Overloon precies wat je zoekt! Deze jonge woning uit 2018 biedt comfort, ruimte en een praktische indeling, perfect voor starters of een klein gezin.
De woning ligt in een rustige woonwijk in Overloon, een gezellig dorp met diverse dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Ook voor een hapje of drankje kun je in het dorp op meerdere plekken terecht. Hier woon je heerlijk comfortabel met alles dichtbij.
Begane grond
Je komt binnen in de entree, waar je toegang hebt tot het toilet, de trapopgang naar de eerste verdieping en de woonkamer met open keuken.
De keuken is aan de voorzijde van de woning gelegen en kijkt uit over de straat. Deze moderne L-vormige keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een kookplaat, vaatwasser, oven en spoelbak. Daarnaast is er volop kastruimte aanwezig. Extra ruimte nodig? De praktische trapkast biedt hiervoor een ideale oplossing.
De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde en is dankzij de grote raampartijen en schuifpui heerlijk licht. Vanuit hier heb je een mooi zicht op de tuin. Aangrenzend aan de woonkamer vind je een multifunctionele ruimte met plek voor extra opslag, het stallen van fietsen of voor een extra leefruimte. Vanuit deze ruimte heb je zowel toegang tot de oprit als de achtertuin.
Tuin
De achtertuin is gelegen op het zonnige zuiden, waardoor je hier optimaal van de zon kunt genieten. Ook biedt de tuin genoeg privacy. Direct aan de woning ligt een ruim terras. Daarnaast is de tuin voorzien van water- en stroomaansluitingen. Dankzij de overkapping kun je ook op warme dagen of bij minder weer comfortabel buiten zitten. Achterin de tuin bevindt zich bovendien een vrije achterom.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers. De grootste slaapkamer beschikt over een inloopkast en is voorzien van een airco-unit – ideaal voor extra comfort in de zomer. De moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche, toilet en een wastafelmeubel.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Dit betreft een ruime open zolder met de aansluiting voor witgoed en volop mogelijkheden voor opslag of het creëren van extra (slaap)kamers.
Alles op een rij:
- Instapklare twee-onder-een-kapwoning (bouwjaar 2018)
- Gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonwijk
- Moderne keuken met inbouwapparatuur
- Lichte woonkamer met schuifpui naar de tuin
- Multifunctionele bijkeuken met toegang tot tuin en oprit
- Zonnige achtertuin op het zuiden met overkapping en veel privicy
- Vrije achterom aanwezig
- 2 slaapkamers + ruime zolder met mogelijkheden
Kortom: een moderne, comfortabele en sfeervolle woning waar je zó in kunt trekken. Plan snel een bezichtiging en laat je verrassen door alles wat deze woning te bieden heeft!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 469,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,782
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 203 m²
- Volume in cubic meters
- 462 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- A 244 ECCV ketel (gas-fired from 2015, in ownership)
Cadastral data
- VIERLINGSBEEK S 773
- Cadastral map
- Area
- 203 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 80 m² (9.50 metre deep and 8.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,106x
Viewed
16x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Overloon Centrum
Overloon- Residents
- 2,945
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,592
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



