Description
Comfortabel wonen in dit verzorgde appartement met twee slaapkamers en een zonnig balkon op het zuidoosten.
Aan de Vrijheer van Eslaan in Papendrecht bevindt zich dit fraai afgewerkte appartement uit 1966. De woning beschikt over drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en heeft een praktische indeling. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen berging op de begane grond van het complex. Dankzij de nette afwerking en het zonnige balkon is dit een prettig appartement om te wonen.
Ligging:
De woning is gelegen in de wijk Kraaihoek in Papendrecht. In de directe omgeving zijn diverse voorzieningen aanwezig, waaronder winkels, scholen, sportfaciliteiten en horecagelegenheden. Ook openbaar vervoer is goed bereikbaar. De uitvalswegen richting de Rijksweg N3 en Rijksweg A15 zijn eenvoudig te bereiken, waardoor steden als Dordrecht en Rotterdam goed bereikbaar zijn. Een praktische ligging met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Indeling
Centrale hal:
Het appartementencomplex beschikt over een ruime, afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen. Vanuit de centrale hal zijn de lift en het trappenhuis bereikbaar, evenals de onderbouw waar zich de eigen berging bevindt.
6e verdieping:
Via de entree wordt het appartement betreden. Vanuit de hal zijn de verschillende ruimtes toegankelijk en bevindt zich tevens de meterkast.
Aan de voorzijde van het appartement ligt de keuken. Deze is praktisch ingericht en voorzien van een gasfornuis, combi oven-magnetron en koelkast. Daarnaast is hier ook de aansluiting voor witgoed aanwezig.
Tegenover de keuken bevindt zich de eerste slaapkamer. Deze kamer beschikt over een grote inbouwkast, wat zorgt voor extra opbergruimte.
In de hal bevindt zich tevens de badkamer. De badkamer is praktisch ingericht en voorzien van een douche, toilet en een wastafelmeubel.
De woonkamer vormt een prettige leefruimte met voldoende plaats voor zowel een zit- als eethoek. De grote raampartijen zorgen voor een fijne lichtinval. Vanuit de woonkamer is de tweede slaapkamer bereikbaar. Via deze tweede slaapkamer is het balkon toegankelijk. Het balkon ligt op het zuidoosten en is daarmee een fijne plek om te genieten van de ochtend- en middagzon.
Berging:
Op de begane grond van het complex bevindt zich een eigen berging. Deze ruimte is ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van extra spullen.
Bijzonderheden:
-Eigen grond;
-Bouwjaar 1966;
-Woonoppervlakte: 57m2;
-Energielabel C;
-Gelegen in een complex met lift;
-Zonnig balkon met vrij uitzicht;
-Eigen berging in de onderbouw;
-Actieve VvE, bijdrage € 315,88 per maand inclusief stookkosten € 33,- per maand;
-Verwarming middels blokverwarming;
-Warm water middels elektrische boiler;
-Oplevering circa augustus.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 220,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,860
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 315.88 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 186 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 6th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating and electric heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- PAPENDRECHT B 3841
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and alongside waterfront
- Periodic contribution
- Yes (€ 315.88 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda