This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/purmerend/appartement-peperstraat-28-k/43881619/

Description
Ideaal starters appartement maar is natuurlijk ook perfect geschikt voor degene die midden in het centrum wil wonen waarbij alles op loopafstand aanwezig is.
Dit prachtige complex gelegen in een gezellige en sfeervolle winkelstraat is in 2016 geheel nieuw opgebouwd en gesplitst in appartementen waarbij alles nieuw is geïnstalleerd, dus moderne keuken, moderne badkamer, separaat modern toilet, laminaatvloeren en alle installaties zijn ook vernieuwd.
De ligging is natuurlijk ook ideaal, zorgeloos wonen in hartje binnenstad van Purmerend, alles binnen handbereik aanwezig. Leuke winkels, vernieuwde Willem Eggertcentrum, De Koemarkt met diverse gezellige restaurants en cafés, De Kaasmarkt, busstation en treinstation.
Stap nu binnen op de derde verdieping en laat je verrassen door het licht, de ruimte en het uitzicht !
We beginnen in de hal met de meterkast en een modern toilet. Rechtdoor loop je de ruime slaapkamer in met ruimte voor de kledingkast. Verder een ruime en lichte woonkamer, een moderne keuken vv diverse inbouwapparatuur, een praktische bijkeuken met wasmachine/droger opstelling en de CV ketel en dan nog de moderne badkamer met inloopdouche, heerlijk ligbad om te ontspannen na een zware werkdag en een wasgelegenheid.
Bijzonderheden:
- Aanvaarding in overleg maar kan snel
- Woonoppervlakte 51 m2
- Energielabel B
- Servicekosten ca € 100,- per maand
- Eigen grond
- Midden in de stad
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,392
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 51 m²
- Volume in cubic meters
- 140 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- PURMEREND C 4301
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Photos 23
© 2001-2026 funda






















