This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/purmerend/huis-dagmaatstraat-23/44454670/

Description
**LET OP: DIT IS EEN KOOPGARANT WONING EN DEZE KAN ALLEEN WORDEN BEZICHTIGD TIJDENS HET OPEN HUIS OP WOENSDAG 10 JUNI 16:00 TOT 17:00 UUR. HET OPEN HUIS IS ALLEEN VOOR KANDIDATEN DIE EEN SOCIALE HUURWONING ACHTERLATEN IN DE GEMEENTE PURMEREND**
**THIS PROPERTY CAN ONLY BE VIEWED AT THE OPEN HOUSE ON WEDNESDAY THE 10TH OF JUNE FROM 4:00 PM TO 5:00 PM AND YOU HAVE TO LEAVE BEHIND A SOCIAL RENTAL PROPERTY IN THE MUNICIPALITY OF PURMEREND**
Aan een rustige straat in de Purmer-Noord ligt deze goed onderhouden tussenwoning in een fijne woonomgeving in Purmerend. De woning beschikt over een woonoppervlakte van ca. 105 m², een energielabel A+, een moderne open keuken, vier goede slaapkamers, een verzorgde achtertuin met overkapping én een praktische indeling. Kortom: een energiezuinige woning ideaal voor gezinnen en thuiswerkers.
Indeling:
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich een modern toilet met natuurstenen fontein, de trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer.
De tuingerichte woonkamer is heerlijk licht en voorzien van een nette laminaatvloer. Daarnaast beschikt de woonkamer over een praktische trapkast en een deur naar de achtertuin. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne open keuken in antracietkleurige hoekopstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, combi oven/magnetron, inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser.
De achtertuin is gelegen op het oosten en verzorgd aangelegd. Hier geniet u van veel privacy en diverse sfeervolle elementen zoals begroeiing, een kleine vijver en een houten overkapping aan de achterzijde van de tuin, ideaal voor het plaatsen van een loungeset. Tevens beschikt de tuin over een stenen berging en een achterom.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping vindt u drie goed bemeten slaapkamers. De badkamer is voorzien van een wastafel, toilet, douche en ligbad. De badkamer is functioneel maar gedateerd uitgevoerd, wat mogelijkheden biedt om deze geheel naar eigen smaak te moderniseren.
Tweede verdieping
Middels een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevinden zich de overloop, een aparte wasruimte met mechanische ventilatie-unit en een ruime vierde slaapkamer.
Ligging:
De woning is gelegen in de wijk Purmer-Noord, een groene en kindvriendelijke woonomgeving met diverse speelvoorzieningen, scholen en sportaccommodaties in de directe nabijheid. Winkelcentrum Gildeplein, met een uitgebreid aanbod aan winkels voor dagelijkse boodschappen, ligt op korte afstand. Ook openbaar vervoer verbindingen en uitvalswegen richting Amsterdam en Hoorn zijn goed bereikbaar, waardoor de locatie zeer aantrekkelijk is voor forenzen.
Bijzonderheden:
• Eengezinswoning met energielabel A+;
• Woonoppervlakte ca. 105 m²;
• Perceeloppervlakte 150 m², belast met erfpacht;
• Voortdurende erfpacht, geen canon verschuldigd;
• Voldoende parkeergelegenheid voor de deur
• Moderne open keuken met inbouwapparatuur
• Vier ruime slaapkamers
• Achtertuin op het oosten met overkapping
• Badkamer naar eigen smaak te moderniseren
De woning wordt verkocht via de koopgarantregeling;
• Per direct beschikbaar.
• Projectnotaris van toepassing.
• Zelfbewoningsplicht.
KOOPGARANTPRIJS € 326.250,- k.k.
(taxatiewaarde € 435.000,-)
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 326,250 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,107
- Year of construction
- 1983
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 330 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- PURMEREND A 4907
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 65 m² (13.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Public parking
© 2001-2026 funda