This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/purmerend/huis-ommeland-22/43157024/

Description
Wat hebben we weer een leuke woning op een heerlijke rustige plekje in de Purmer-Zuid in de aanbieding!
Op een fraaie locatie in de Purmer-Zuid, met volop privacy, ligt deze kwadrantwoning met zonnig dakterras en een garage en parkeergelegenheid op eigen terrein na bij Leeghwaterpark.
Op loopafstand van het winkelcentrum “Meerland” waar u alle winkels kunt vinden voor uw dagelijkse boodschappen en mochten ze daar niet hebben wat u zoekt dan is het circa 10 minuten fietsen naar de binnenstad van Purmerend waar een breed aanbod van winkels en horeca te vinden is. De locatie van deze woning is dan ook perfect te noemen! Tevens is de busverbinding (naar o.a. Amsterdam) om de hoek te vinden en zeker niet te vergeten, op enkele minuten lopen is er een basisschool, en peuteropvang en de BSO.
De indeling is als volgt:
Riante omheinde voor-/zijtuin gelegen op het Noordoosten met veel groen, een aangebouwde stenen berging, alsmede de garage en parkeerplaats op eigen terrein.
Begane grond: Ruime entree met garderoberuimte, toilet met fontein, meterkast en trapopgang naar 1e verdieping. De zeer riante woonkamer met open keuken in U-vormige opstelling is voorzien van een tegelvloer. De keuken is voorzien van diverse apparatuur en heeft toegang tot een open bergruimte onder trap. Vanuit de woonkamer is de tuin met terrasgedeelte middels de openslaande deuren te bereiken.
Eerste verdieping: Overloop met trap naar de 2e verdieping en toegang tot 2 riante slaapkamers (voorheen 3) en de badkamer. De badkamer is echt een plaatje te noemen, de douche is voorzien van een Sunshower, toilet, dubbele wastafel, een designradiator, wasmachine/drogeraansluiting en geen koude voeten meer door de vloerverwarming!
Tweede verdieping: Deze lichte verdieping heeft een slaapkamer met vaste kast en toegang tot het ruime L-vormige dakterras van circa 31m². Boven de slaapkamer is nog een bergvliering.
Wetenswaardigheden:
- Riante kwadrantwoning van 104m²;
- Perceel met een oppervlakte van 174m² (eigen grond);
- Energielabel A (geldig tot 26-06-2035);
- Garage;
- Stadsverwarming Purmerend;
- Aanvaarding in overleg.
Is uw interesse gewekt?
Bel dan snel met ons kantoor voor het maken van een bezichtigingsafspraak zodat u een goede indruk kunt krijgen van deze ruime woning.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,327
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (kwadrant wonings)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 31 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 174 m²
- Volume in cubic meters
- 379 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- PURMEREND A 2520
- Cadastral map
- Area
- 174 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Front garden and side garden
- Front garden
- 30 m² (7.50 metre deep and 4.01 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 50
© 2001-2026 funda

















































