This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/putten/huis-hoorneweg-17-b/89450440/

Hoorneweg 17-B3881 NK PuttenKoudhoorn
€ 1,100,000 k.k.
Description
Riant en stijlvol wonen op een unieke plek in Putten – Hoorneweg 17-B
Vraagprijs: € 1.100.000 k.k.
Woningtype: Vrijstaande villa (voormalige bedrijfswoning)
Bouwjaar: 1998
Perceeloppervlakte: 2.090 m²
Woonoppervlakte incl. souterrain: ca. 467 m²
Tuinligging: Westen
Aan de Hoorneweg 17-B staat een indrukwekkende, uitstekend onderhouden villa op een uitzonderlijke locatie in het buitengebied van Putten. Oorspronkelijk was deze woning bestemd als bedrijfswoning, behorend bij het naastgelegen recreatiepark. Dat park is inmiddels volledig herontwikkeld en de woning vervult die functie niet meer.
Belangrijk om te weten: de gemeente Putten heeft aangegeven de bestemmingswijziging collectief te willen regelen voor dit gebied. Op dit moment is er een vergunning van 5 jaar van kracht. Binnen deze periode zal de gemeente Putten een gezamenlijk plan opstellen om de bestemming structureel aan te passen. Over de stand van zaken en de praktische gevolgen informeren wij geïnteresseerden uiteraard graag.
Wonen in rust, ruimte en comfort
Hier woont u letterlijk midden in het landschap: landerijen rondom, vrijheid in elke richting en geen verkeersdrukte die uw rust verstoort. Dit is wonen met hoofdletter W.
De villa is gebouwd in 1998 en verkeert in uitstekende staat. De indeling is logisch, royaal en comfortabel. Bij binnenkomst ervaart u direct de ruimte in de ontvangsthal. De woonkamer is licht en sfeervol, met vrij uitzicht over de landelijke omgeving van Koudhoorn. Geen files, geen stoplichten, alleen koeien en horizon.
De royale leefkeuken vormt het hart van de woning en sluit direct aan op de praktische bijkeuken met kastenwanden. Vanuit de keuken loopt u zo de tuin in. Binnen en buiten lopen hier moeiteloos in elkaar over, precies zoals het hoort.
Slaapkamers en badkamers;
De woning beschikt over drie ruime slaapkamers en twee badkamers.
• De hoofdslaapkamer ligt op de begane grond en heeft een eigen royale, luxe badkamer.
• Op de verdieping bevinden zich twee grote slaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer.
Dankzij betonnen vloeren en vloerverwarming op beide woonlagen is het comfort hoog en het binnenklimaat constant aangenaam. Zomer en winter onder controle, zonder drama.
Indrukwekkend souterrain van 229 m²
Onder de gehele woning ligt een volledig volwaardig souterrain van maar liefst 229 m². Dit is geen kruipruimte, maar serieuze extra meters. Ideaal voor:
• praktijk aan huis
• kantoor
• atelier
• hobbyruimte
• opslag
Of gewoon alles tegelijk. Deze verdieping maakt de woning extra interessant voor wie wonen en werken slim wil combineren.
Riant perceel, privacy en uitstekende voorzieningen
Het perceel van 2.090 m² is fraai aangelegd, biedt volop privacy en ligt op het westen. Dat betekent: zon tot in de avond.
Aan de voorzijde een royale oprit met toegangspoort. Aan de achterzijde vindt u:
• een dubbele garage met elektrische deuren
• zolderberging
• werkruimte
• een separate houten carport voor twee auto’s
Parkeren op eigen terrein is hier geen luxe, maar vanzelfsprekend.
Daarnaast is de woning voorzien van zonnepanelen, vloerverwarming, betonnen vloeren en goede isolatie. Comfortabel én toekomstgericht. Zoals het hoort in dit segment.
Pluspunten op een rij
• Vrijstaande villa in uitstekende staat
• Oorspronkelijk bedrijfswoning behorend bij recreatiepark
• Bestemming in traject van wijziging, gemeente Putten regelt dit collectief
• Huidige vergunning met looptijd van 5 jaar
• Unieke landelijke ligging zonder verkeersdrukte
• 3 slaapkamers en 2 badkamers
• Hoofdslaapkamer met eigen badkamer op de begane grond
• Royale leefkeuken met bijkeuken
• Woonkamer met vrij uitzicht over landerijen
• Volwaardig souterrain van 229 m²
• Dubbele garage met elektrische deuren + zolder
• Houten carport voor twee auto’s
• Zonnepanelen, vloerverwarming en betonnen vloeren
• Perceel van 2.090 m² met veel privacy
Let op: door de huidige bestemming kan deze woning lastig te financieren zijn. Eigen middelen zijn daarom noodzakelijk.
Bent u op zoek naar een woning waar ruimte, kwaliteit, rust en flexibiliteit samenkomen, en waar bovendien toekomstperspectief zit in het gebruik? Dan is Hoorneweg 17-B een buitenkans. Letterlijk en figuurlijk.
Meer informatie of een bezichtiging plannen?
Bel ons via 0341 – 276905.
Wij leiden u graag persoonlijk rond. En ja, daar nemen we rustig de tijd voor.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,100,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,622
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property (official/company house or apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Hipped roof covered with slate
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 238 m²
- Other space inside the building
- 230 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 2,090 m²
- Volume in cubic meters
- 1,512 m³
Layout
- Number of rooms
- 10 rooms (6 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Balanced ventilation system, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2022, in ownership
Cadastral data
- PUTTEN D 4166
- Cadastral map
- Area
- 2,090 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
© 2001-2026 funda