This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/putten/huis-kinsiusstraat-26/89780061/

Kinsiusstraat 263882 VJ PuttenPutten-Zuid-West
€ 579,000 k.k.
Eye-catcherUitgebouwde twee onder één kapwoning met garage en oprit
Description
Royale tweekapper in rustige woonwijk!
In een fijne en kindvriendelijke woonomgeving – met eigenlijk uitsluitend bestemmingsverkeer – treffen we deze twee-onder-één-kapwoning met garage en oprit. Het straatje van de Kinsiusstraat is een gezellige woonomgeving met een doorlooppaadje naar Park de Groene Scheg, sportvoorzieningen in de directe nabijheid, de basisschool een paar straten verderop en ook nog eens op korte afstand van het gezellige dorpscentrum van Putten met alle dagelijkse voorzieningen.
De woning is in de afgelopen jaren netjes bewoond maar niet noemenswaardig gemoderniseerd. Om deze robuuste woning weer te laten voldoen aan het hedendaagse woon- en isolatiecomfort dient het geheel te worden gerenoveerd. Dit is uw kans om uw eigen stempel te drukken op deze hele royale woning! Met een woonoppervlakte van 138 vierkante meter en een inhoudsmaat van 496 kubieke meter is dit een van de grotere tweekappers die Putten rijk is. Aan woonruimte dus sowieso geen gebrek.
Maar, dat geldt ook voor de buitenruimte/het perceel. De kaveloppervlakte bedraagt 310 vierkante meter en is gunstig gelegen op de zon (zuidwest). Een royale woning op een fijn bijbehorend ruim perceel welke klaar is voor een wooncarriére! Stroopt u de mouwen op en pakt u het gereedschap erbij? De Kinsiusstraat is klaar voor uw verbouwplannen en woonwensen!
Indeling van deze tweekapper met garage en oprit:
Het perceel biedt voldoende parkeergelegenheid voor meerdere auto’s. Daarnaast is in de rustige straat sowieso altijd wel een plekje te vinden voor uw bezoek. Als we de straat inrijden valt ook meteen de vrije ligging in het straatbeeld op. U woont hier met een fraai uitzicht over het straatbeeld.
De entree-/hal biedt ruimte aan de trapopgang naar boven, toilet met fonteintje, meterkast, trap naar de praktische bergkelder (ideaal voor opbergen van boodschappen en opslaan van spullen) en toegang naar de woonkamer. Door de breedte van meer dan 6 meter voelen alle ruimtes in de woning heel royaal aan. Daarnaast wordt dit ook nog eens versterkt door de hoogte van de plafonds en grote ramen waardoor er veel licht naar binnen komt Dit zal meteen opvallen en prettig aanvoelen bij binnenkomst. Let hier maar op tijdens de bezichtiging!
De woonkamer aan de voorzijde van de woning is voorzien van open haard. Het balkenplafond geeft de ruimte een gezellige sfeer. De keuken is momenteel afgesloten, maar het is natuurlijk een idee om de tussenmuur te verwijderen en een open leefruimte te realiseren. De eenvoudige keukenopstelling is gesitueerd aan de achterzijde en heeft toegang tot de bijkeuken met de opstelling voor de wasapparatuur. In alle ruimtes is praktische vaste bergruimte aanwezig in de vorm van kasten.
Eerste en tweede verdieping:
Overloop met zijraam (lichtinval is in deze woning gegarandeerd!). De hoofdslaapkamer treffen we aan de voorzijde van de woning. De eerste verdieping biedt ruimte aan in totaal drie slaapkamers en een badkamer. In de jaren ’70 werd er robuust en royaal gebouwd. Het geheel is dus ruim van opzet en voorzien van betonvloeren.
Op de tweede verdieping is een dakkapel aan de achterzijde aangebracht. De vierde kamer is hierdoor ook lekker ruim.
Achtertuin en perceel:
De woning is gelegen op een ruime kavel van 310 vierkante meter. De tuin ligt fijn op het zuidwesten waardoor de zon als het ware de tuin in draait. Achter de garage is een luifeltje gecreëerd waar u lekker in de schaduw kunt vertoeven. De garage zelf biedt natuurlijk voldoende ruimte voor het stallen van de fiets en opbergen van spullen.
Bijzonderheden Kinsiusstraat 26 op een rij:
- Twee-onder-één-kapwoning met garage en oprit gelegen in een fijne woonomgeving;
- Het straatje van de Kinsiusstraat is uitsluitend bestemmingsverkeer en heerlijk rustig;
- Fijne woonomgeving nabij basisschool, park de Groene Scheg en het centrum;
- De woning dient te worden gemoderniseerd om te voldoen aan het hedendaagse wooncomfort;
- Huidige energielabel betreft C;
- Breedte van de woning is maar liefst 6 meter!
- Door de grote raampartijen in de gehele woning heeft u veel lichtinval;
- Garage met oprit welke voldoende parkeergelegenheid bieden;
- Woonoppervlakte 138 vierkante meter;
- Perceeloppervlakte 310 vierkante meter;
- Kadastraal bekend gemeente Putten, sectie N, nummer 1409;
Maakt u uw woondromen waar aan de Kinsiusstraat? De basis staat! Aan u de taak om hier de mouwen op te stropen en aan de slag te gaan. Wij brainstormen graag met u mee tijdens de bezichtiging.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 579,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,196
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 310 m²
- Volume in cubic meters
- 496 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2022)
Cadastral data
- PUTTEN N 1409
- Cadastral map
- Area
- 310 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 79 m² (12.40 metre deep and 6.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda