This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/raalte/huis-koningsspil-30/43383094/

Description
Sfeervol wonen met een vleugje jaren ’30 charme, hedendaags comfort én luxe extra’s – op een toplocatie in Raalte!
Op loopafstand van het gezellige centrum en het NS-station van Raalte staat deze karakteristieke, in 2007 gebouwde vrijstaande woning met dubbele carport, uitgevoerd in geliefde jaren ’30 stijl. Authentieke elementen zoals royale overstekken en glasroeden worden gecombineerd met modern wooncomfort en duurzaamheid, wat resulteert in een woning met een warme, luxe uitstraling.
Bij aankomst maakt de woning direct indruk: verrijkt met een erker, dakkapel en een stijlvolle uitbouw aan de zij-achterzijde.
Een verrassend veelzijdig geheel
Een absoluut pluspunt is het multifunctionele bijgebouw. Hier vindt u onder andere een luxe wellness-ruimte met douche. Een heerlijke plek om na een dag werken te ontspannen. Daarnaast beschikt het bijgebouw over een garage en een royale verdieping, ideaal als thuiswerkplek, atelier of hobbyruimte.
Genieten in stijl – binnen én buiten
De fraai aangelegde achtertuin op het zuiden vormt een verlengstuk van de woning. Met meerdere terrassen, een vijver en een luxe veranda voorzien van houtkachel, is dit een plek waar u het hele jaar door kunt genieten van rust, privacy en comfort.
Met maar liefst 20 zonnepanelen en een gunstig energielabel is bovendien sprake van een energiezuinige en toekomstbestendige woning.
Indeling
Begane grond
Entree met trapopgang, meterkast en toiletruimte. De sfeervolle woonkamer en-suite is voorzien van een warme houten vloer en een karakteristieke erker die zorgt voor extra lichtinval en ruimtebeleving.
De keuken is doordacht ingedeeld met een praktisch werkgedeelte voorzien van inbouwapparatuur en een aansluitende royale eetkamer. De openslaande deuren naar de tuin creëren een prachtige verbinding tussen binnen en buiten.
Aansluitend bevindt zich een praktische bijkeuken met keukenblok en aansluitingen voor de wasmachine en droger. De begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming.
Eerste verdieping
Ruime overloop met toegang tot drie volwaardige slaapkamers, waarvan twee zijn voorzien van vaste kasten. De complete badkamer is luxe uitgevoerd met een inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel. Daarnaast is er een separaat tweede toilet aanwezig.
Tweede verdieping
Overloop met bergruimte en cv-opstelling. Hier bevindt zich een vierde slaapkamer met airconditioning, dakkapel en vaste kasten en een royale open ruimte eveneens voorzien van een dakkapel.
Buitenruimte
De zonnige achtertuin op het zuiden is met zorg aangelegd en biedt optimale privacy. De luxe veranda met houtkachel maakt het mogelijk om al vroeg of juist tot laat in het seizoen te genieten van de tuin. Meerdere terrassen en een sfeervolle vijver maken het geheel compleet.
Bijgebouw
Het vrijstaande bijgebouw is multifunctioneel en hoogwaardig afgewerkt, bestaande uit:
• Luxe wellness-ruimte met douche
• Garage/berging
• Royale verdieping, geschikt voor diverse doeleinden
Bijzonderheden
• Bouwjaar: 2007
• Energiezuinig met 20 zonnepanelen
• Gelegen op loopafstand van centrum en NS-station
• Karakteristieke jaren ’30 stijl met moderne afwerking
• Extra leefruimte door erker, uitbouw en dakkapellen
• Luxe en multifunctioneel bijgebouw
• Dubbele carport
Een unieke combinatie van karakter, ruimte, luxe en duurzaamheid – deze woning moet u ervaren.
Deze woning beschikt over een eigen woningwebsite: koningsspil30.nl
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 785,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,591
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 171 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- External storage space
- 44 m²
- Plot size
- 502 m²
- Volume in cubic meters
- 628 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- RAALTE E 4587
- Cadastral map
- Area
- 502 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda