This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/raalte/huis-reiger-96/43126029/

Reiger 968103 AW RaalteHet Raan Oost
€ 479,500 k.k.
Description
Een mooi, ruim helft van dubbel woonhuis met een zonnige tuin, een carport en een stenen garage; zoek jij dat? Kom dan snel kijken bij Reiger 96!
De keurig onderhouden woning is aantrekkelijk gelegen in de wijk het Raan, is uitgebouwd aan de achterzijde en is goed geïsoleerd. Er liggen zonnepanelen op het dak en de woning heeft energielabel B.
Door de woning heen: We komen binnen in de hal met het toilet, de garderobe ( onder de trap) en de meterkast. We lopen door naar de woonkamer. De L-vormige woonkamer heeft een goede afmeting, er ligt een parketvloer en de wanden zijn in lichte tinten afgewerkt.
Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd waar de keuken is gesitueerd met vloerverwarming. Deze woonkeuken heeft openslaande deuren naar de tuin en is voorzien van een lichtkoepel. Er is vanuit de keuken toegang naar de bijkeuken met de opstelling van de wasmachine en tevens de doorgang naar de garage.
Via de trap in de hal komen we op de 1e verdieping. Vanaf de overloop heb je toegang tot 3 slaapkamers, alle 3 van een prima afmeting. De badkamer is ruim en eenvoudig uitgevoerd met een douchehoek, een ligbad, een 2e toilet en een wastafelmeubel.
De 2e verdieping is bereikbaar via een vaste trap. Hier bevindt zich een extra slaapkamer welke is voorzien van een dakraam. Verder is er een voorzolder met bergruimte en opstelling van de cv-ketel.
In totaal heeft deze woning 4 slaapkamers, dus heb je een groot gezin, hobby’s of wil je werken aan huis? Dan is deze woning ook zeer geschikt!
Buiten: de tuin ligt op het noordoosten en is met zorg aangelegd. Er is een houten berging met overkapping, er zijn borders en een stukje kunstgras. Je zit hier heerlijk vrij!
Bijzonderheden:
Bouwjaar 1986;
Woonoppervlak ca. 136m²;
Perceeloppervlak 275m²;
Inhoud ca. 537m³;
Verwarming en warmwater middels HR-combiketel;
Energielabel: B;
Verrassend ruime woning;
De woning is aan de achterzijde uitgebouwd;
Tweede verdieping te bereiken via een vaste trap;
Eigen oprit met carport en garage;
Aanvaarding in overleg.
Voorzieningen zoals basisscholen en winkelcentrum Raalte-Noord nabij gelegen op ca. 500 meter afstand!!
Extra:
- Van deze woning is een unieke, eigen woningwebsite beschikbaar. Download de brochure voor de link naar de website waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.
“Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden. Alle opgegeven maten en afmetingen zijn slechts indicatief.”
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 479,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,526
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 275 m²
- Volume in cubic meters
- 537 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and solar panels
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- RAALTE P 1276
- Cadastral map
- Area
- 275 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 120 m² (12.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 44
© 2001-2026 funda











































