This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/reeuwijk/huis-de-lange-oever-bouwnr-3/43349240/
De lange oever (Bouwnr. 3)2811 ReeuwijkReeuwijk-Brug-Oost
€ 999,000 v.o.n.
Description
Wonen aan het water
De lange oever is de meest bijzondere woning van het Dorpshof: een vrijstaande woning op het ruimste perceel van het project, direct grenzend aan open water. Met 930 m² grond heeft u letterlijk alle ruimte — voor een grote tuin, een eigen steiger of een botenhuis.
De naam "De lange oever" verwijst naar de uitgestrekte waterkant die de achtergrens van het perceel vormt. Het uitzicht over het water is spectaculair en verandert met het seizoen: van spiegelglad water in de zomer tot dramatische wolkenluchten in de herfst.
De woning zelf heeft 158 m² GBO over twee bouwlagen met een kapverdieping. De indeling is volledig te personaliseren. Grote raampartijen richting het water brengen het buitenlandschap naar binnen. Een uitzonderlijk plek voor wie echt aan het water wil wonen.
Directe waterligging
Het ruimste perceel van het project grenst direct aan open water. Uniek in zijn soort en zelden beschikbaar in dit gebied.
De perceeloppervlakte is exclusief aandeel in het mandelige gebied.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 999,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 6,323
- Status
- Available
Construction
- Year of construction
- After 2020
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- New property
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 158 m²
- Volume in cubic meters
- 616 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda