This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rhoon/huis-troubadour-5-e/43810399/

Description
BEN JE OP ZOEK BENT NAAR EEN INSTAPKLARE, HIPPE EN STIJLVOLLE EEINGEZINSWONING MET EEN ZONNIGE TUIN EN EIGEN PARKEERPLAATS? DAN IS DIT WELLICHT JOUW NIEUWE WONING!
YESS! WAT EEN PLUSPUNTEN HEEFT DEZE WONING:
1. Instapklare eengezinswoning met een hippe afwerking;
2. Eigen parkeerplaats;
3. Begane grond met vloerverwarming afgewerkt met een visgraat pvc-vloer;
4. Keuken met moderne uitstraling
5. Gave stalen deur in de woonkamer.
6. Maar liefst 4 ruime slaapkamers;
7. Net afgewerkte en strakke badkamer;
8. Zonnige en strakke achtertuin op het zuidoosten;
9. Mooie overkapping en 2e zeer ruime berging in de achtertuin;
10. Maar liefst 10 zonnepanelen geplaatst in 2022;
Krijg je hier ook het YESS-gevoel van? Dan nodigen wij je heel graag uit voor een bezichtiging van deze leuke woning!
DE OMGEVING:
De woning is gelegen in Rhoon Noord aan een rustig en gezellig straatje met ruime parkeergelegenheid. Op slechts 10 minuten lopen is het gezellige dorp van Rhoon met supermarkten, een bakker, delicatessenwinkels, horeca en diverse andere winkels. Ook is er in de buurt het zeer populaire restaurant Abel, het kasteel van Rhoon en sportfaciliteiten. In circa 5 minuten zijn diverse uitvalswegen te bereiken richting omliggende gemeenten. Vlakbij is metrostration Rhoon waarmee je het centrum van Rotterdam in 20 minuten kan bereiken.
DE INDELING:
Begane grond:
Je komt de woning binnen vanaf de voortuin met eigen parkeerplaats, ook de aangebouwde berging is via de voortuin bereikbaar. De hal is lekker ruim, hier is er de trap naar de 1e verdieping en de toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje. Het toilet is afgewerkt met een witte tegelwand en donkergrijze wandtegels met vloertegels in dezelfde grijstint. De aangebouwde berging voor is ook via de hal bereikbaar, hier is ook de meterkast te vinden.
Vanuit de hal kom je in de woonkamer middels van een stijlvolle en hippe stalen deur. De woonkamer fijn licht door de grote raampartij aan de achterzijde, met richting de tuin mooie openslaande deuren. Aan de voorzijde van de woning is er de open keuken in L-opstelling en kastenwand. De keuken is voorzien van een inbouw koel-/vriescombinatie, vaatwasser, combi oven, inductiekookplaat en afzuigkap. De keuken is afgewerkt in matzwart en donkergroen en heeft een strakke uitstraling. De begane vloer is geheel voorzien van vloerverwarming en visgraat pvc-vloer met glad gestucte wanden en plafond.
De tuin is strak aangelegd met deels tegels, vaste plantenbakken en een stukje gras. Achterin de tuin is de houten berging met overkapping, een heerlijke plek om lekker uit de wind te zitten in alle privacy! De berging is erg ruim en heeft elektrische garagedeur van Hormann. Dit is een sectionaal deur te bedienen met een afstandsbediening.
Eerste verdieping:
Je komt op deze verdieping op de overloop met trapopgang naar de tweede verdieping en een vaste kast. Er zijn hier drie slaapkamers, één aan de voorzijde en de twee slaapkamers aan de achterzijde zijn vergroot met een dakkapel. De badkamer is strak afgewerkt met een inloopdouche met regendouche, wastafelmeubel met een dubbele wasbak, zwevend toilet en design radiator. Deze etage is afgewerkt met een nette laminaatvloer.
Tweede verdieping:
Je komt op de zolderverdieping op de overloop. Hier bevindt zich de opstelplaats voor de was apparatuur, de CV-installatie en de omvormer van de zonnepanelen. Er is een ruime 4e slaapkamer, in deze slaapkamer is er een airco-unit aanwezig. Ook deze gehele verdieping is voorzien van een nette laminaatvloer.
DE AFMETINGEN:
Voor de afmetingen en indeling, zie de plattegrond.
DE BIJZONDERHEDEN:
- Tuin gelegen op het zonnige zuidoosten;
- Airco in de slaapkamer op zolder;
- Eigen parkeerplaats;
- Energielabel A;
-10 zonnepanelen;
- Stenen berging en houten berging;
- Overkapping in de tuin;
- Achterom aanwezig;
- Verwarming en warm water middels HR-combiketel uit 2014;
- Vloerverwarming op de begane grond en elektrische vloerverwarming in de badkamer;
- HR++ glas;
- Bouwjaar 1998;
- Woonoppervlakte 107 m2;
- Perceel 142 m2;
- Oplevering in overleg.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
WIL JE EEN AFSPRAAK MAKEN OM DEZE WONING TE BEZICHTIGEN? JE MAG ONS BELLEN, MAILEN , APPEN OF LAAT EEN REACTIE ACHTER VIA DEZE SITE!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,626
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 142 m²
- Volume in cubic meters
- 325 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Valliant (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- RHOON A 6032
- Cadastral map
- Area
- 142 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 46
© 2001-2026 funda













































