This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/riethoven/huis-voorthof-5/80823075/

Description
Voorthof 5 in Riethoven is zo’n woning die je direct bij aankomst weet te overtuigen. Deze luxe twee-onder-een-kapwoning biedt een uitzonderlijk compleet woonpakket met een royale living, inpandige garage, eigen oprit, vier slaapkamers en een achtertuin met optimale privacy.
Eenmaal binnen valt direct op hoe ruim en doordacht de woning is ingedeeld. Alles is gericht op comfort, licht en praktisch woongebruik, waardoor dit een ideale gezinswoning is voor de lange termijn.
De woning is gebouwd in 2009 en daarmee modern, degelijk en toekomstgericht. Voorthof 5 is volledig instapklaar en biedt een perfecte combinatie van luxe, ruimte en dorps wonen in een rustige en prettige woonomgeving.
Indeling
Entreehal
Zodra je de woning binnenstapt, begint het woongevoel direct. De entreehal is strak afgewerkt met een antraciet tegelvloer en nette wandafwerking, wat zorgt voor een moderne en verzorgde eerste indruk.
In de hal vindt je de meterkast met zeven groepen en glasvezelaansluiting. Aan de linkerzijde bevindt zich de nette toiletruimte met hangcloset en fonteintje. Vanuit hier heb je tevens toegang tot de eerste verdieping, maar we nemen je eerst graag mee naar de living.
Woonkamer
De woonkamer vormt een sfeervolle en stijlvolle leefruimte waar comfort en functionaliteit perfect samenkomen. Dankzij de open indeling behoudt de ruimte een ruimtelijk en overzichtelijk karakter, terwijl de warme uitstraling zorgt voor een aangename sfeer. De strakke wandafwerking draagt bij aan de rustige en elegante basis van het gehele interieur.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een royale eetruimte waar eenvoudig een grote eettafel geplaatst kan worden, ideaal voor lange diners en gezellige momenten met het gezin of gasten.
Keuken
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de moderne en functioneel ingerichte keuken. De ruimte is praktisch opgezet en biedt volop werk- en opbergruimte, waardoor comfort en gebruiksgemak perfect samenkomen.
De keuken is compleet uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat met afzuigkap, koelkast, combi-oven, vaatwasser en spoelbak. De royale hoeveelheid kastruimte maakt het geheel compleet en zorgt ervoor dat deze keuken volledig aansluit op de wensen van de moderne gebruiker die hier graag uitgebreide maaltijden op tafel tovert.
Achterportaal & inpandige garage
Vanuit de living is het achterportaal bereikbaar, dat toegang biedt tot de achtertuin. De tuin bespreken we graag later uitgebreider, want eerst vraagt de inpandige garage om aandacht, een waardevolle toevoeging aan deze woning.
De garage is ruim opgezet en multifunctioneel ingericht. Zo bevinden zich hier de witgoedaansluitingen en is de ruimte afgewerkt met dezelfde verzorgde tegelvloer als in de woning, wat zorgt voor een strak en uniform geheel. Daarnaast beschikt de garage over een extra keukenblok met aanrechtruimte, waardoor de ruimte voor diverse doeleinden geschikt is.
Via de handmatig bedienbare overheaddeur is de oprit rechtstreeks toegankelijk. Dankzij de royale afmetingen biedt deze inpandige garage volop mogelijkheden voor opslag, hobbyruimte of extra werkruimte.
Eerste verdieping
Overloop
Eenmaal boven merk je meteen hoe licht en open alles voelt, met een strak afgewerkte uitstraling die direct laat zien: hier kun je zo intrekken! Op deze verdieping vind je drie comfortabele slaapkamers, een royale badkamer en de vaste trap naar de tweede verdieping.
Slaapkamers
Aan de achterzijde vind je twee keurige slaapkamers variërend van grootte. De eerste slaapkamer zou perfect kunnen dienen als een eventueel thuiswerkantoor, wegens het grote Velux dakraam komt hier ook veel licht binnen. Een andere plus van deze kamer is een directe toegang tot de toiletruimte voorzien van een hangcloset. De andere slaapkamer is echter groter van formaat en biedt daarmee een perfecte kinderkamer waar je met de jaren in kunt groeien.
Aan de voorzijde vind je de derde slaapkamer, ook deze kamer kent veel natuurlijk daglicht en wordt momenteel gebruikt als fitness kamer maar biedt daarmee onwijs veel mogelijkheden voor een eventuele slaapkamer waar je ruimte en licht blijft behouden.
Badkamer
Een ruime wellness-badkamer aan huis, wie wil dat nu niet? Deze royale badkamer biedt alle comfort om heerlijk te ontspannen na een lange dag. Met een dubbele wastafel, een ruim ligbad en een fijne inloopdouche ontbreekt het hier aan niets.
De combinatie van antraciet tegels en rustige wandafwerking zorgt voor een moderne en sfeervolle uitstraling. Daarnaast is ook aan comfort gedacht: dankzij zowel mechanische ventilatie als het raam aan de voorzijde geniet je hier altijd van een fris en aangenaam klimaat.
We laten de eerste verdieping achter ons en nemen je graag mee naar de tweede verdieping waar we de masterbedroom vinden.
Tweede verdieping
Masterbedroom
De tweede verdieping is volledig ingericht als luxe master bedroom en vormt zonder twijfel één van de absolute pluspunten van de woning. Dankzij de royale dakkapel geniet de kamer van een overvloed aan natuurlijk licht en een ruimtelijk karakter.
Voor extra comfort is de ruimte voorzien van elektrische rolluiken, waarmee zowel de temperatuur als de lichtinval optimaal geregeld kunnen worden. Daarnaast beschikt de slaapkamer over een eigen wastafel, wat zorgt voor extra luxe en gebruiksgemak. Ook aan praktische opbergruimte is gedacht; in de aanwezige kastruimte bevindt zich tevens de Nefit cv-ketel uit 2009.
Tuin
Achtertuin
De achtertuin is netjes aangelegd en onderhoudsvriendelijk ingericht, maar het echte pronkstuk bevindt zich direct aan de woning: de fraaie overkapping. Zodra je hier staat voel je het meteen dit is een plek waar je eindeloos wilt genieten. De stijlvolle antraciet tegelvloer, gecombineerd met de royale lichtstraat, zorgt voor een luxe uitstraling én een heerlijke hoeveelheid daglicht.
Of je nu wilt ontspannen, borrelen of lange zomeravonden wilt doorbrengen met familie en vrienden: deze overkapping maakt het mogelijk. Dankzij de leibomen aan de achterzijde geniet je bovendien van veel privacy en een fijne, groene sfeer.
Achterin de tuin bevindt zich nog een praktische berging voor extra opslagruimte
Bijzonderheden
Kenmerken
- Bouwjaar 2009
- Woonoppervlakte 120 m²
- Perceeloppervlakte 174 m²
- Gewilde locatie in Riethoven
- Fraaie overkapping
- Energielabel A
- Nefit cv-ketel 2009
- Eigen oprit met garage
- Dakkapel tweede verdieping voorzien van elektrische rolluiken
- Drie slaapkamers op de eerste verdieping
- Veel woonmeters op de begane grond
Aan de Voortof 5 in Riethoven vind je een complete en keurig onderhouden woning die helemaal klaar is voor de volgende bewoner. Met een slimme indeling, moderne keuken, handige extra’s en een fijne tuin is het hier puur genieten. Kom je snel kijken?
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,458
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 174 m²
- Volume in cubic meters
- 447 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- BERGEIJK B 2618
- Cadastral map
- Area
- 174 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 69 m² (8.11 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda