This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rijnsburg/appartement-de-klok-352/44584261/

De Klok 3522231 DW RijnsburgFrederiksoord-Noord
€ 450,000 k.k.
Description
Modern en instapklaar 3-kamer appartement en een zonnig balkon in de "Bougainville".
Het appartement ligt op korte loopafstand van verschillende voorzieningen zoals diverse winkels. Ook een gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen richting Leiden, Den Haag en Amsterdam. En met slechts 10 minuten fietsen ben je op het strand van Katwijk.
Ideaal bij dit appartement is het collectieve systeem voor verwarming en warm water, erg duurzaam maar ook comfortabel aangezien er overal in het appartement vloerverwarming aanwezig is. U betaalt hier ca. € 162,- per maand voor.
Het appartement is gas-loos, zodoende is uw energierekening bijzonder laag, slechts € 60,- per maand!
Voor oa. het onderhoud, lift, schoonmaken van de algemene ruimte etc. betaalt u ca. € 201,- aan servicekosten per maand.
Daarnaast kan je gebruik maken van de wellness in de Bloem, de kosten bedragen hiervoor ca. € 25,- per maand (verplichte deelname). In het wellness centrum is onder andere een fitnessruimte, sauna en een zwembad aanwezig.
De indeling is als volgt:
Begane grond: Afgesloten entree met bellentableau, brievenbussen, lift en trappenhuis. Toegang tot de woning via de trap of lift, het appartement ligt op de 4e verdieping.
Indeling van de woning:
Entree, ruime hal met toegang tot alle vertrekken van het appartement. Praktische bergruimte met opstelling van de ventilatie-unit (WTW) en de aansluitingen voor de wasmachine en droger.
De lichte woonkamer beschikt over openslaande deuren naar het zonnige balkon met vrij uitzicht en een open keuken. De keuken in hoekopstelling heeft een neutrale kleurstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur.
De badkamer is voorzien van een douche en een dubbel wastafelmeubel en handdoek radiator. Er is een separaat toilet met fonteintje. Aan de achterzijde van het appartement treft u de ruime ouderslaapkamer en aan de voorkant een goede tweede slaapkamer. Het gehele appartement is voorzien van een neutrale laminaatvloer.
In de kelder van het complex is een eigen berging.
Enthousiast geworden? Neem dan contact op voor meer informatie en/of het inplannen van een bezichtiging!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,696
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 201.01 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2019
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 257 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Heating
- Partial floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- RIJNSBURG C 7107
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- RIJNSBURG C 7107
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 201.01 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda