This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/roelofarendsveen/huis-zoutershof-38/44445277/

Zoutershof 382371 BK RoelofarendsveenRoelofarendsveen
€ 600,000 k.k.
Description
Karakter, comfort en meerdere fijne buitenruimtes: deze patiowoning aan het Zoutershof biedt het allemaal. Met 3 slaapkamers, een lichte woonkamer, een gezellige patio én een heerlijk dakterras is dit een veelzijdige woning met volop mogelijkheden.
Zie jij jezelf al thuiskomen in een woning die nét even anders is? Laat het ons weten - we maken graag een afspraak met je voor een bezichtiging.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 2008
- Woonoppervlakte 141 m²
- Inhoud 514 m³
- 3 slaapkamers
- Voorzien van patio en dakterras van 27 m²
- Voorzien van wasruimte en inpandige berging
- Voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing
- Energielabel A
- Aanvaarding in overleg
Indeling
Entree, hal met garderobe, de meterkast en deur naar de woonkamer. Hier lacht het licht je direct tegemoet dankzij de dakramen en schuifpui bij de gezellige zithoek met gashaard. Via de schuifpui heb je toegang tot de patio, een hele fijne toevoeging aan de woning, waarmee je buiten naar binnen haalt. Lange zomeravonden dineren doe je hier!
De keuken is uitgevoerd in een U-opstelling met crèmekleurige kastjes en een gemêleerd keukenblad. Er is diverse inbouwapparatuur aanwezig zoals een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, oven, combimagnetron en een koelvriescombinatie; alles is er om een heerlijke maaltijd in elkaar te zetten.
Via de deur naast de eethoek bereik je de gang, vanwaar het betegelde toilet, de trap naar de verdieping, trapkast en eerste slaapkamer/werkkamer bereikbaar is. Deze ruimte is circa 14 m² en voorzien van een schuifpui naar de patio.
De begane grond is voorzien van een nette laminaatvloer.
Eerste verdieping
Via de trap in de gang bereik je de ruime overloop. Vanuit hier heb je toegang tot de kast met CV-installatie, wasruimte/berging, badkamer en twee slaapkamers. De master bedroom is circa 19 m² groot, vanuit hier heb je via de schuifpui toegang tot het dakterras. De tweede slaapkamer is circa 11,5 m² groot en doet nu dienst als inloopkast. Ernaast tref je de badkamer met ruime inloopdouche, toilet en dubbel wastafelmeubel. De ruimte (ca. 7 m²) is volledig betegeld en voorzien van een dakraam.
De eerste verdieping (m.u.v. de badkamer) is voorzien van een nette laminaatvloer.
Dakterras
Pluspunt van deze woning is het dakterras van circa 27 m², gelegen op het zuiden. Zet hier een fijne loungeset neer en je kunt hier heerlijk relaxen en genieten van het zonnetje.
Ligging & omgeving
De woning is gesitueerd in het Zoutershof in Roelofarendsveen. Het dorp biedt samen met Oude Wetering vele voorzieningen op het gebied van onderwijs, gezondheidszorg, sportaccommodaties, horeca en winkelmogelijkheden. Uitgebreider shoppen? Dan liggen Leiderdorp, Leiden en Hoofddorp bijvoorbeeld op ca. 15 minuten rijden. Gemeente Kaag & Braassem is vooral bekend vanwege haar waterrijke ligging tussen de Westeinderplassen, Braassemermeer en de Kagerplassen. De aanwezigheid van deze plassen maakt de omgeving tot een ideaal watersportcentrum waar je kunt zeilen, zwemmen, roeien, surfen, kanoën etc.
Bereikbaarheid
De woning is zeer centraal in de Randstad gelegen en beschikt in de nabijheid over uitstekende ontsluitingen op de rijkswegen A4 en A44. Via deze wegen zijn de steden Amsterdam en Den Haag, maar ook de kustplaatsen binnen 30 minuten bereikbaar. In 10 á 15 minuten sta je op luchthaven Schiphol. De bushalte is gelegen langs de Alkemadelaan en geeft goede verbindingen richting Leiden en Schiphol.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,348
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house (patio residence)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- Plot size
- 119 m²
- Volume in cubic meters
- 514 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and gas heaters
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- ALKEMADE K 2927
- Cadastral map
- Area
- 119 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Patio atrium and sun terrace
- Sun terrace
- 27 m² (5.26 metre deep and 5.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda