
Dionysiusstraat 5-B6041 GE RoermondBinnenstad
€ 442,400 k.k.
Description
Dit kleinschalige moderne appartementen complex wordt gebouwd in het historische centrum van roermond met om de hoek het sfeervolle Munsterplein met terrasjes.
De voorgevel van dit kleinschalig complex straalt de luxe uit die de drie appartementen te bieden hebben.
De gevel is opgebouwd uit een bekleding van Ardenner breuksteen en een glazen voordeur op de eerste woonlaag. De eerste, tweede en derde etage zijn voorzien van grote ramen met aluminium kozijnen die zeer veel daglichttoetreding bieden aan de appartementen. De opbouw van deze gevelelementen wordt één geheel door de prachtige natuurstenen omlijsting bestaande uit blauwsteen.
De dakbedekking bestaat uit gepatineerd zink dat zeer duurzaam is en de uiterst moderne architectuur compleet maakt. Het ensemble krijgt hierdoor een chique uitstraling.
Een unieke kans om dit appartement naar uw eigen wens en smaak in te vullen en in te richten.!
Parkeermogelijkheden zijn er in de directe nabijheid.
Via de vaste trap bereikt u de voordeur van dit derde appartement, gelegen op de tweede en derde etage. Dit is een ruim appartement met op de eerste etage de zeer ruime open keuken/ eetkamer (ca. 25m2). De woonkamer (ca. 30m2) aan de achterzijde van het appartement biedt toegang tot het dakterras (ca. 12,5m2) dat is afgewerkt met een stalen balustrade. Via een vaste trap komt u op de tweede etage van dit appartement waar de slaapkamers en badkamer zich bevinden. Via een overloop (ca. 2,5m2) bereikt u slaapkamer 1 (ca.14m2) aan de voorzijde van het appartement. Hiernaast ligt de ruime badkamer (ca. 6m2) voorzien van een ligbad, een douchecabine, het toilet en een wastafel. Als laatste vindt u slaapkamer 2 aan de achterzijde van het appartement met de toegang naar een dakterras.
Beide slaapkamers hebben grote raampartijen met veel lichtinval.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 442,400 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,337
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2025
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
Garage
- Type of garage
- Parking place
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda