This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/roermond/appartement-kapellerlaan-190/17393725/

Description
Kapellerlaan 190, Roermond
Sfeervol appartement met twee slaapkamers, een fijn balkon en een eigen parkeerplaats
Een lichte woonkamer, een balkon met vrij uitzicht en het gemak van een eigen parkeerplaats: Kapellerlaan 190 heeft veel te bieden. Dit leuke appartement aan de geliefde Kapellerlaan is een aantrekkelijke plek voor starters en jonge doorstromers die comfortabel willen wonen in de populaire wijk Kapel.
De karakteristieke bebouwing en het groen langs de laan geven de omgeving een sfeervolle uitstraling. Het appartement maakt deel uit van wooncomplex De Woonheuvel en combineert een praktische indeling met een gezellige, eigentijdse sfeer. Een fijne plek om thuis te komen en je eigen leven in Roermond vorm te geven.
Binnenkomen en ontspannen
Via de entree kom je in de centrale hal, die toegang geeft tot de verschillende vertrekken. Hier bevindt zich ook de meterkast.
In de woonkamer vallen de prettige lichtinval en het ruimtelijke gevoel direct op. De brede raampartij aan de balkonzijde brengt veel daglicht naar binnen en biedt een open blik naar buiten. Er is ruimte voor een comfortabele zithoek en een gezellige eettafel.
De vloer in een lichte houttint en de warme accenten geven de woonkamer een uitnodigende uitstraling. De aanwezige airconditioning zorgt voor extra comfort op warmere dagen.
Een balkon met vrij uitzicht
Vanuit de woonkamer stap je rechtstreeks het balkon op. Met plek voor een gezellig zitje is dit een heerlijke aanvulling op de leefruimte.
De vrije blik over de omgeving geeft het balkon een prettig open gevoel. Ook vanuit de woonkamer profiteer je van die verbinding met buiten.
Open keuken met praktische bergruimte
De keuken ligt in een nis en staat in open verbinding met de woonkamer. De U-vormige opstelling benut de ruimte goed en biedt veel kast- en werkruimte. Houtkleurige fronten, donkere accenten en een donker werkblad geven de keuken een warme uitstraling. De aanwezige inbouwapparatuur (deels vernieuwd) maakt het geheel compleet.
Bij de keuken bevindt zich een handige inpandige berging, bereikbaar vanuit de woonkamer. Hier is ruimte voor de wasmachine, droger en huishoudelijke spullen. Zo houd je de dagelijkse praktische zaken overzichtelijk bij elkaar.
Twee slaapkamers en een verzorgde badkamer
Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beide bereikbaar vanuit de hal. De grootste slaapkamer biedt plaats aan een tweepersoonsbed en heeft een sfeervolle afwerking met een wand in houttint.
De tweede, compactere slaapkamer is momenteel ingericht als kleedkamer. Deze ruimte kun je ook gebruiken als thuiswerkplek of logeerkamer. Dat maakt de indeling flexibel en geeft je de mogelijkheid om het appartement aan te passen aan jouw woonwensen.
De verzorgde badkamer is voorzien van een douchecabine, een wastafelmeubel, een spiegelkast en een handdoekenradiator. Het toilet met fonteintje bevindt zich in een afzonderlijke ruimte aan de hal.
* De houten latjes op de slaapkamer, hal en woonkamer blijven niet achter.
Een eigen parkeerplaats en extra berging
Een belangrijk pluspunt is de eigen parkeerplaats die bij het appartement hoort. Prettig om je auto op je eigen plek te kunnen parkeren wanneer je thuiskomt.
Daarnaast beschikt het appartement over een afzonderlijke berging. Handig voor fietsen, koffers, gereedschap en spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Het complex maakt deel uit van een gezonde en goed georganiseerde Vereniging van Eigenaars. Een prettig gegeven voor wie wil wonen in een complex waar het gezamenlijke beheer goed is geregeld.
Maak een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de sfeer, het uitzicht en het wooncomfort van Kapellerlaan 190!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,873
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 178.62 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 71 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 232 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window plus and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR combi ketel (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- ROERMOND C 4994
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 178.62 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda