
Description
Welkom aan de Jacob van Ruijsdaelstraat 38C, een licht en verzorgd appartement gelegen op de 4e verdieping en volledig instapklaar. De woning is praktisch ingedeeld, beschikt over twee slaapkamers en biedt een prettige hoeveelheid woonruimte met veel lichtinval. De nette afwerking en het verzorgde geheel zorgen ervoor dat je hier zonder klussen direct kunt intrekken.
Ben je op zoek naar een instapklaar appartement met een functionele indeling en een balkon? Dan is dit zeker een woning die je moet komen bekijken. Interesse? Plan gerust een bezichtiging in en ontdek het zelf.
Indeling:
Entree / hal
Bij binnenkomst kom je in een ruime en overzichtelijke hal die toegang geeft tot alle vertrekken van de woning. Vanuit de hal bereik je de slaapkamers, de keuken, het toilet, de badkamer en de woonkamer. Ook bevindt zich hier de meterkast, welke is voorzien van 6 groepen.
Woonkamer
De woonkamer is ruim van opzet en door de grote raampartijen is er veel natuurlijke lichtinval. Dit zorgt voor een prettige en open sfeer in de ruimte. De afwerking is verzorgd met een nette laminaatvloer en wandpanelen die de woonkamer net wat extra karakter geven. In de ruimte zijn meerdere indelingen mogelijk, er is voldoende ruimte voor een zithoek en een eethoek.
Keuken
De keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een Etna inductiekookplaat, een Whirlpool afzuigkap, een Whirlpool combi-oven en een Whirlpool vaatwasser. Vanuit de keuken heb je toegang tot het balkon, waar je een fijne buitenruimte kunt creëren om te ontspannen en te genieten van de buitenlucht.
Slaapkamers
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. Beide kamers zijn van goed formaat en praktisch in te delen. De hoofdslaapkamer is voorzien van een ingebouwde kast, wat zorgt voor extra opbergruimte.
Badkamer
De badkamer is bereikbaar via een schuifdeur vanuit de woonkamer en is voorzien van een inloopdouche met glazendeuren, een wastafel met spiegel en verlichting en een handdoekradiator. Een functionele en nette ruimte met een praktische indeling.
Toilet
Het toilet is separaat en is uitgevoerd met dezelfde tegels als de badkamer, wat zorgt voor een rustige en uniforme uitstraling.
Overig
Het gehele appartement is afgewerkt met een nette laminaatvloer, wat zorgt voor een verzorgde en rustige uitstraling in alle ruimtes. Aan de achterzijde zijn kunststof kozijnen met dubbel glas geplaatst en aan de voorzijde houten kozijnen met eveneens dubbel glas, wat bijdraagt aan een goede isolatie en een prettig wooncomfort.
Daarnaast is de ligging zeer gunstig: uitvalswegen zijn snel bereikbaar en zowel het centrum van Roosendaal als het Designer Outlet Roosendaal bevinden zich op korte afstand. Hierdoor woon je hier rustig, maar met alle voorzieningen binnen handbereik.
Kortom, Jacob van Ruijsdaelstraat 38C is een licht en praktisch ingedeeld appartement met twee slaapkamers, een balkon en een nette afwerking. Een fijne woning op een rustige locatie.
Ben je benieuwd geworden en wil je de woning zelf komen bekijken? Neem dan contact op en plan een bezichtiging in.
Highlights
- Appartement op de 4e verdieping
- Ruime en lichte woonkamer met wandpanelen
- Twee slaapkamers
- Hoofdslaapkamer met ingebouwde kast
- Keuken met Whirlpool en Etna inbouwapparatuur
- Balkon bereikbaar via de keuken
- Badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel
- Separaat toilet met dezelfde tegelafwerking als de badkamer
- Gehele woning voorzien van laminaatvloer
- Kunststof en houten kozijnen met dubbel glas
- Meterkast met 6 groepen
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 232 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,623
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 231.70 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1963
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 225 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Rermeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- ROOSENDAAL EN NISPEN K 6630
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 231.70 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda