This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rossum-ov/huis-father-raatgerstraat-20/89605023/

Father Raatgerstraat 207596 LG Rossum (OV)Rossum kern
€ 495,000 k.k.
Description
Aan de rand van Rossum staat deze vrijstaande woning op een royaal perceel van maar liefst 475 m², vrij gelegen aan de voorzijde met een prettig gevoel van ruimte en privacy! De indeling maakt de woning bovendien levensloopbestendig, dankzij een slaapkamer en badkamer op de begane grond, ideaal voor comfortabel gelijkvloers wonen. Echter is de woning ook zeer geschikt als gezinswoning mede gezien deze beschikt over maar liefst vier slaapkamers!
De woning is aan de achterzijde uitgebouwd en hoewel het wat gedateerd is, biedt dit juist een uitgelezen kans om haar geheel naar eigen smaak te moderniseren. Het beschikt over een ruime woonkamer, uitgebouwde woonkeuken aan de achterzijde én een handige inpandige garage. Een plek waar potentie en ligging samenkomen, en waar je echt iets bijzonders van kunt maken!
Indeling
Vanuit de entree is er rechtstreeks toegang tot het toilet, de meterkast én de woonkamer. Tevens kun je middels een trap naar de lager gelegen garage als ook een trapje naar boven van waaruit je één grote (slaap)kamer betreedt. Deze (slaap)kamer was van origine twee slaapkamers, beschikt nog over twee deuren en biedt hierdoor volop mogelijkheden! De woonkamer vormt het centrale leefgedeelte, beschikt over een sfeervolle houtkachel en vrij uitzicht aan de voorzijde. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, daar is momenteel de keuken gesitueerd. Vanuit hier is ook een achter portaal te bereiken van waaruit je toegang hebt tot de slaap- en badkamer op de begane grond! De badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafel, toilet en plek voor het witgoed. Door de indeling én de slaap- en badkamer op de begane grond is de woning ideaal als gezinswoning als ook toekomstbestendig en geschikt om langdurig comfortabel te bewonen.
Eerste verdieping
Vanuit de vaste trap bereikt u de overloop van de eerste verdieping. Vanaf hier zijn twee slaapkamers bereikbaar, waarvan één directe toegang heeft tot het balkon. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping de badkamer, deze is ruim van formaat echter verdient deze wel wat aandacht. Verder is er een zolderkamer aanwezig v.v. de Intergas CV opstelling (2013, eigendom), die flexibel kan worden ingericht en geschikt is als berging of werkruimte.
Balkon
Balkon is te bereiken vanuit de slaapkamer op de eerste verdieping.
Tuin
De ruime tuin, gelegen op het zuidoosten, biedt een heerlijke plek om van de zon te genieten. De tuin is deels verhard en beschikt over een gezellig terrasje. Met name het vele groen zorgt voor een sfeervolle en rustgevende uitstraling. Daarbij biedt de tuin volop privacy mede door de laagbouw van de achtergelegen percelen.
Bijzonderheden
- Bouwjaar: 1979
- Perceeloppervlakte: 475 m2
- Woonoppervlakte: 165 m2
- Uitgebouwde woonkeuken aan de achterzijde
- Royale woonkamer met een houtkachel
- Begane grond met slaap- en badkamer
- Mogelijkheden tot wel vijf slaapkamers
- Ruime inpandige garage
- Levensloopbestendig wonen aan de rand van Rossum!
- Volop mogelijkheden voor kantoor of praktijk aan huis!
- Vrij uitzicht aan de voorzijde van de woning!
- Intergas CV opstelling (2013, eigendom)
- V.v. energielabel D!
- Aanvaarding in overleg
- Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,000
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 165 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 475 m²
- Volume in cubic meters
- 708 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, 2 sinks, and bath
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- DINKELLAND R 940
- Cadastral map
- Area
- 475 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 140 m² (14.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda