This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rotterdam/appartement-baan-56-u/43014126/

Description
THE COOLTOWER | 100 M² | 2 SLAAPKAMERS | 34E VERDIEPING | FENOMENAAL UITZICHT | INSTAPKLAAR | PARKEERPLAATS
Welkom in dit schitterende en instapklare 3-kamerappartement op een toplocatie in hartje Rotterdam – Baan 56 U, gelegen in de welbekende CoolTower. Wonen op hoog niveau krijgt hier een geheel nieuwe betekenis. Bij binnenkomst via de centrale hal valt direct op hoe licht en ruim deze woning is. De nette hal biedt toegang tot alle vertrekken en geeft meteen een verzorgde eerste indruk. De woning beschikt over een royale woonkamer met open keuken, perfect voor wie houdt van ruimte en stijl. Dankzij de vloer-tot-plafond ramen heb je hier niet alleen prachtig daglicht, maar ook een spectaculair uitzicht over de stad en de Maas.
The CoolTower ligt op een van de meest gewilde locaties van de stad: de Baan, midden in het dynamische stadscentrum. Letterlijk om de hoek vindt u de iconische Witte de Withstraat – dé plek voor kunst, cultuur, gezellige terrassen, stijlvolle restaurants en unieke boetieks. Ook het Museumpark, De Doelen en de Markthal liggen op loopafstand. Voor uw dagelijkse boodschappen wandelt u zo naar de supermarkt of versmarkt in de buurt. De bereikbaarheid is uitstekend: metrostation Beurs / Leuvehaven en meerdere tramhaltes liggen op loopafstand, net als Rotterdam Centraal. Met de auto bent u binnen enkele minuten op de A20, A13 of A16. Kortom, een toplocatie voor wie stads wil wonen met alles binnen handbereik.
Wonen in de CoolTower is wonen in de buurt van tal van boetieks, sfeervolle muziekcafés, goede restaurants, beste bars en toonaangevende galeries. Kortom: the place to be! Nieuwsgierig geworden? Dat begrijpen we. Maak snel een afspraak. Onze makelaars vertellen u graag meer over dit unieke object.
OVER DE COOLTOWER
Als één van de nieuwste iconen van Rotterdam, springt de 154 meter hoge witte woontoren direct in het oog. De gevel is opgetrokken uit wit beton en wit stucwerk en veel transparant glas, dat geeft de toren een fris en modern uiterlijk. The CoolTower is ontwikkeld door U-Vastgoed, ontworpen door V8 Architects en onder Woningborggarantie gebouwd door Ballast Nedam. Naast de prachtige appartementen en penthouses, biedt het gebouw tevens een enorme daktuin exclusief voor haar bewoners.
Comfortabel wonen
Echt een werkelijk uniek en spectaculair appartement, gelegen op de 34e verdieping. Het uitzicht zal niet vervelen, de gehele dag door, ongeacht het weer, is het uitzicht prachtig en vermakelijk. Vanaf deze hoogte heb je een onovertroffen beleving van alles wat Rotterdam te bieden heeft.
BEGANE GROND
Entree in een ruime hal waar u vriendelijk wordt begroet door de huismeester. Dat is niet alleen prettig thuiskomen maar ook praktisch en geeft een extra gevoel van veiligheid. In de hal bevinden zich de brievenbussen, de videofooninstallatie, de liften en het trappenhuis.
34E VERDIEPING
De entree van deze 3-kamerwoning geeft toegang tot de woning waar vanuit de hal verschillende vertrekken toegankelijk zijn. Het luxe toilet is uitgevoerd met een vrijhangend toilet, fonteintje en licht kleurige betegeling. In de hal bevindt zich ook de zeer ruime badkamer, welke in gelijke kleurstelling is uitgevoerd als het toilet. Deze ruimte is voorzien van een tweede toilet, inloopdouche en wastafel met spiegel.
De woonkamer (van maar liefst ca. 42 m²!) heeft vanwege de unieke hoekligging en de enorme raampartijen een fantastisch uitzicht over o.a. het centrum van Rotterdam. Vanwege de hoge ligging van de woning zijn zelfs de Rotterdamse haven, de Noordzee en Den Haag een onderdeel van uitzicht. In de woonkamer is een luxe keuken, in lichte kleurstelling, opgenomen en van alle moderne apparatuur (Siemens Studioline) voorzien. Zo is er een inductiekookplaat met wandafzuigsysteem, koel-/vriescombinatie, een hete lucht oven mét magnetronfunctie, vaatwasser en voldoende opbergruimte. Via zowel de woonkamer als slaapkamer heeft u toegang tot een royaal balkon ( 10,6 m2) met adembenemend uitzicht over de stad. Hier geniet u van rust, privacy en de avondzon – ideaal voor een borrel of diner in de buitenlucht met uitzicht op de stad.
De twee ruime en lichte slaapkamers hebben (ca. 10,6 m² en respectievelijk 15,0 m²) hebben een prachtig uitzicht over de binnenstad van Rotterdam.
De interne berging (ca. 4 m²) geeft ruimte aan de opstelplaats voor de WTW, die die ventilatie van de gehele woning verzorgd, alsmede de aansluitpunten voor de was-/droogmachine.
De woning is volledig afgewerkt en voorzien van een PVC vloer, gestuukte en sausde wanden en plafond. Daarmee is de woning direct bewoonbaar en kan er snel worden genoten van de urban lifestyle van Rotterdam.
Parkeren:
Optioneel is een parkeerplaats te koop in de parkeergarage. De parkeerplaats is gelegen op de 2e verdieping. De koopsom voor de parkeerplaats is € 55.000,-- kosten koper.
Berging:
Het appartement beschikt over een eigen berging in de onderbouw.
Fietstenstalling:
Op de begane grond is er een gemeenschappelijke fietsenstalling.
Oplevering:
In overleg, kan op korte termijn.
Bijzonderheden:
- Gelegen op eigen grond
- Energielabel A++
- Wanden en plafond voorzien van glad stucwerk
- Voorzien van een PVC vloer
- Instapklaar
- Stadsverwarming en KO-installatie
- Lage temperatuur vloerverwarming en vloerkoeling
- Balansventilatie i.c.m. WTW
- Stallingsplaats in de parkeergarage separaat aan te kopen á € 55.000,- k.k. (2e verdieping)
- Separate berging in de onderbouw (begane grond)
- VvE-bijdrage ca. € 266,-
- Luxe lobby met servicemanager;
- Oplevering in overleg (kan snel)
ENTHOUSIAST GEWORDEN?
Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging.
KOOPOVEREENKOMST
Van een juridische overeenkomst is pas sprake als de koopovereenkomst door zowel Verkoper als Koper is ondertekend. In de koopovereenkomst worden de volgende aanvullende artikelen opgenomen:
- Niet-zelfbewoondclausule
DISCLAIMER
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De teksten en impressies bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,088
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 266.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Flat roof covered with other
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 102 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 322 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, and elevator
- Located at
- 34th floor
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating, complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Central facility and district heating
Cadastral data
- ROTTERDAM AG 2305
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 266.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 34
© 2001-2025 funda

































