
Description
Unieke en royale 5-kamer bovenwoning van 96 m2, gelegen in het groene en kindvriendelijke Liskwartier. Een lichte woning met karakter, voorzien van een ruime kamer en suite, moderne keuken en badkamer, drie slaapkamers én een dakterras van maar liefst 36 m2. Op een rustige, maar centrale locatie: nabij het stadscentrum, horeca en het openbaar vervoer (tram, bus, trein, RandstadRail) en toch omringd door groen.
Over het huis:
Wat dit huis echt bijzonder maakt, is de combinatie van licht, ruimte en karakter. Door de hoekligging valt het daglicht van meerdere kanten naar binnen, wat samen met de hoge plafonds en grote ramen zorgt voor een open, ruimtelijk gevoel. De originele jaren ’10 details – zoals ornamenten, paneeldeuren en glas-in-lood – geven het huis een warme, authentieke sfeer. De speelse indeling en unieke vorm maken het bovendien net even anders dan anders.
Ook de ligging is ideaal. Je woont in een levendige, kindvriendelijke wijk met grote bomen voor de deur en een prettige sfeer. Aan de overkant zit een gezellig restaurant, het openbaar vervoer is om de hoek en binnen een paar minuten zit je op de snelweg. Alles wat je nodig hebt is dichtbij, van winkels en horeca tot het Vroesenpark en de Bergse Plassen.
Eind 2019 is het huis grondig opgeknapt met onder andere een nieuwe keuken, badkamer, toilet, meterkast en cv-ketel. In 2022 is ook de gevel gerenoveerd en zijn de kozijnen opnieuw geschilderd. Je hoeft hier niets meer te doen — gewoon verhuizen en genieten.
3e verdieping
Een ruime overloop met een apart toilet geeft toegang tot de keuken, eetkamer en badkamer. Aan de voorzijde vind je de royale woonkamer en suite met vaste kasten. Het zit- en eetgedeelte zijn slim ingedeeld en kunnen van elkaar worden gescheiden. De woonkamer voelt warm en sfeervol, met een klassieke houtkachel en hoge plafonds. Vanuit de zithoek bereik je de eerste slaapkamer. Deze kamer is multifunctioneel in te richten als bijvoorbeeld een kinder-, werk- of logeerkamer. Het eetgedeelte ligt centraal en geeft toegang tot het oostelijk gelegen balkon – perfect voor een koffiemoment in de ochtendzon. De stijlvolle, moderne open keuken is uitgerust met inbouwapparatuur zoals een 4-pits inductieplaat, vaatwasser, oven en koelkast. De strak afgewerkte badkamer beschikt over een douche, handdoekradiator, op maat gemaakt wastafelmeubel en inbouwkast.
4e verdieping
De lichte overloop met grote pui en ingebouwde kast geeft toegang tot twee slaapkamers en het dakterras. Hier bevinden zich ook de cv-ketel en wasmachineaansluiting. Aan de voorzijde ligt een ruime slaapkamer met inbouwkast en plek voor een tweepersoonsbed. De tweede kamer is perfect als werk-, logeer- of kinderkamer.
Het dakterras van 36 m2 is een echt pluspunt: ruim, groen, met privacy en vrij uitzicht. Dankzij de hoekligging heb je hier een groot deel van de dag zon, tot laat in de avond. Een heerlijke plek om te borrelen, te ontspannen of lang te tafelen met vrienden.
Bijzonderheden
- Gebruiksoppervlakte wonen ca. 96 m2
- Bouwjaar 1913
- Eigen grond
- Riant dakterras van circa 36 m2
- Veel karakteristieke details uit de jaren '10
- 3 slaapkamers
- Binnen en buiten recent gerenoveerd
- Energielabel E, gemiddelde energiekosten 170 euro per maand
- De VVE is actief, de bijdrage is € 101,60 per maand
- In de koopakte zal er gezien het bouwjaar een asbest-, ouderdoms- en funderingsclausule worden opgenomen.
Wil je als eerste op de hoogte zijn van ons aanbod?
Volg ons op Instagram (vandevijver_makelaardij) of TikTok @vandevijvermakelaardij)
-Oplevering
-In overleg
vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoopmakelaar in.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,198
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 101.60 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1913
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 96 m²
- Exterior space attached to the building
- 36 m²
- Volume in cubic meters
- 354 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ROTTERDAM Y 5674
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 101.60 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Photos 48
© 2001-2026 funda















































