This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rotterdam/appartement-bergweg-145-b/43235387/

Description
Karakteristiek, licht en zonnig, ruim dubbel bovenhuis met ruim en zonnig terras
De wijk Noord maakt een prachtige ontwikkeling door. Karakteristieke panden worden opgeknapt, de komst van de Kop van Noord, leuke eetgelegenheden en speciaalzaken stromen binnen. De woning is gelegen aan de breed opgezette Bergweg, precies op de rand van het Liskwartier en het Oude Noorden. Diverse leuke horeca en winkels binnen handbereik, zoals o.a. Arzu Noord, waar je terecht kunt voor een ontbijt, voor een borrel ga je naar Brasserie Tines en voor een gezellig diner schuif je aan bij Osteria Liz. Om de hoek liggen de Bergsingel en Noordsingel, perfect voor een wandeling. Het Hofbogenviaduct – straks het langste dakpark van Nederland – wordt hier een groene stadsboulevard met ruimte om te wandelen, te ontspannen en te sporten. Het openbaar vervoer stopt bijna voor de deur en het centrum van Rotterdam bereik je binnen enkele fietsminuten. Diverse uitvalswegen bereik je ook binnen enkele minuten, net als treinstation Noord en Rotterdam Centraal
De indeling:
2e Verdieping:
Entree, eigen opgang, halletje met ruimte voor garderobe
Grote woon-/eetkamer van 13.5 m diep met fraaie laminaatvloer
Open keuken met nette installatie in hoekopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten gaskooplaat, afzuigkap, combioven en vaatwasser
Fraaie trappartij naar 3e Verdieping:
Overloop met ruime WC
Moderne badkamer met ligbad, inloopdouche en brede wastafel
Grote open ruimte met de dakspanten in het zicht, met slaapgedeelte aan de voorzijde en deur naar terras aan de achterzijde
Algemeen:
Eigen grond
VvE met 2 leden. Deze is ingeschreven in de KvK en heeft een gezamenlijk opstalverzekering.
De maandelijkse bijdrage zal ca. Eur 100,-- tot Eur 150,-- worden
Verwarming en warm water via cv-combi ketel
- Asking price
- € 389,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,478
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (double upstairs apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1896
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 424 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Located at
- 3rd floor
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ROTTERDAM Y 5593
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda