This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rotterdam/appartement-doklaan-69-e/44426773/

Description
Comfortabel wonen met alles binnen handbereik in het karaktervolle Oud-Charlois!
Wonen aan de Doklaan 69 E betekent genieten van rust, ruimte én de dynamiek van de stad. Dit fijne praktisch ingedeelde appartement is gelegen in het charmante Oud-Charlois, een wijk die bekendstaat om haar authentieke sfeer, groene omgeving en centrale ligging. Hier woon je in een buurt met historie en karakter, terwijl je binnen korte tijd midden in het bruisende stadsleven staat.
Met de fiets bereik je via de Maastunnel binnen circa tien minuten het centrum van Rotterdam, inclusief de levendige Witte de Withstraat met haar vele restaurants, cafés en culturele hotspots. Ook natuurliefhebbers komen hier volop aan hun trekken: zowel Het Park bij de Euromast als het Zuiderpark liggen op korte afstand en zijn perfect voor een wandeling, sportmoment of ontspannen picknick.
Oud-Charlois heeft een dorps karakter met een rijke historie, zichtbaar in de sfeervolle straten rondom de Charloisse Kerksingel, de Kaatsbaan en de Grondherendijk. Tegelijkertijd ontwikkelt Rotterdam-Zuid zich in hoog tempo tot een modern en levendig stadsdeel, met hotspots zoals Katendrecht, de Maashaven en het vernieuwde Hart van Zuid. Voorzieningen zoals Ahoy, het Kunstenpand en diverse sportfaciliteiten zorgen voor een eigentijdse dynamiek. Een ideale combinatie van rust, karakter en stedelijke ontwikkeling.
Het appartement heeft een heerlijk balkon met uitzicht op de skyline van Rotterdam, de SS Rotterdam, lichte woon-eetkamer, riante slaapkamer(eventueel eenvoudig op te delen naar twee slaapkamers), net badkamer en een eigen berging op de begane grond. En wordt geleverd inclusief de roerende zaken.
Indeling:
entree op straatniveau, trappenhuis naar de verdieping, entree woning, hal met modern toilet, deur naar lichte en ruime woon-/eetkamer met open keuken voorzien van inbouw apparatuur en schuifpui naar het ruime balkon vanwaar je heerlijk over Rotterdam heen kijkt, riante slaapkamer met toegang tot de badkamer welke is voorzien van een vaste wastafel en een douchehoek. Voorts beschikt het appartement over een eigen berging op de begane grond.
Aanvullende informatie:
- erfpacht afgekocht tot 14 april 2092
- geheel voorzien van dubbele beglazing
- actieve en gezonde VVE
- bijdrage VVE € 168,--p/m
- inboedel blijft achter
- weids uitzicht
- ruim zonnig balkon
- niet bewoningsclausule van toepassing
- energielabel C
- betonnen fundering
- oplevering in overleg+
KOOPOVEREENKOMST
Van een juridische overeenkomst is pas sprake als de koopovereenkomst door zowel verkoper als koper is ondertekend. In de koopovereenkomst zullen de volgende extra artikelen/clausules/voorwaarden worden opgenomen:
- een niet-zelfbewoningsclausule;
- De overdracht zal plaatsvinden bij de projectnotaris; Core notariaat te Amsterdam
- koper dient het appartement zelf te gaan bewonen (zelf-bewoningsplicht);
- verkoop is onder voorbehoud van goedkeuring verkoper;
DISCLAIMER
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De teksten en impressies bedoeld om een goede indruk te geven van het object. Aan de inhoud ervan is de grootst mogelijke zorg besteed. Desondanks is alle informatie nadrukkelijk onder voorbehoud. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,019
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 179.20 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 54 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 177 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- CHARLOIS E 4775
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 14-04-2092)
- Fees
- Paid until 14-04-2092
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 179.20 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda