Description
Ruime 4/5 kamerbovenwoning met royale zolder.
Welkom aan de Katendrechtse Lagedijk 245a! Deze charmante bovenwoning in de gezellige wijk Carnisse biedt alles wat je zoekt: comfort energielabel B (dubbel glas en cv combiketel), sfeer én volop potentie. Met een slimme en praktische indeling, een ruime zolder met dakkapel én de mogelijkheid om eenvoudig een extra (slaap)kamers te creëren, is dit een ideale kans voor starters, stellen of een klein gezin.
Indeling:
Entree eerste verdieping eigen opgang naar de tweede verdieping
Tweede verdieping:
Je komt binnen via de nette overloop met toegang tot de gezellige extra kamer aan de achterzijde. Dankzij de grote ramen is deze ruimte heerlijk licht.
De moderne keuken is gelegen aan de voorzijde, praktisch ingericht met voldoende werk- en opbergruimte. De keuken is voorzien van een wasemkap, magnetron en oven.
De slaapkamer ligt rustig aan de voorzijde en is ruimte genoeg voor een tweepersoonsbed en kastruimte. Vanuit de overloop loop je door naar de aangrenzende woonkamer aan de voorzijde die ruim van opzet is. Vanuit de woonkamer heb je ook toegang naar het zonnige balkon.
De moderne badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Derde verdieping:
Ruime zolder met grote dakkapel en mogelijkheid tot het creëren van een extra slaapkamers.
Pluspunten
Dubbel glas voor goede isolatie en geluidsreductie
Verwarming via cv combiketel met radiatoren – comfortabel en efficiënt
Zonnige achtertuin – ideaal voor ontspanning, tuinieren of een zomerse BBQ
Extra kamer mogelijk perfect als slaapkamer of werkruimte
Goede indeling met praktische ruimtes en volop opbergmogelijkheden
De wijk Carnisse
Gelegen in de levendige en diverse wijk Carnisse, vind je hier alles wat je nodig hebt binnen handbereik. Supermarkten, buurtwinkels, scholen, sportverenigingen en gezellige eetgelegenheden liggen allemaal in de nabije omgeving. Openbaar vervoer is uitstekend geregeld, met tram en bus op loopafstand en station Zuidplein om de hoek. Bovendien ben je binnen enkele minuten op de snelweg of in het centrum van Rotterdam.
Ook natuurliefhebbers komen aan hun trekken: het Zuiderpark, het grootste stadspark van Nederland, ligt op korte afstand en biedt volop ruimte voor ontspanning en recreatie.
Kortom: Katendrechtse Lagedijk 245a is een sfeervolle, goed ingedeelde bovenwoning en uitbreidingsmogelijkheden in een fijne, stedelijke wijk. Klaar om van deze woning jouw thuis te maken?
Plan snel een bezichtiging in en ontdek de mogelijkheden!
Bijzonderheden:
- Eigen grond
- Verwarming en warm water: via c.v. combi-ketel (2020)
- Isolatie: de woning is voorzien van dubbele beglazing
- V.v.E.: de VvE is actief, de bijdrage is volgens opgave ca. € 153,26 per maand
- Zolder is ingebruik met toestemming van de vve geen eigendom
- Verkoper heeft de woning niet bewoond
- Keuze notaris aan verkoper
- ABC Funderingscodering dus geen 0 meting/quickscan nodig
In de koopakte zal er een ouderdoms-, funderings-, zelf niet bewoond-, opkoopbeschermings- en ‘as is where is’ clausule worden opgenomen.
Na het zien van de woning kunt u bij interesse via Move een bod uitbrengen. Dit is een tool om u als kijker een handje te helpen om een bod te formuleren (uw bod is niet zichtbaar op de site en komt direct in de inbox van Van Kleef NVM Makelaars).
Wilt u eerst een preview van deze woning? Dat kan! Op Funda staat een video om een eerste indruk te krijgen (geen slideshow).
Van Kleef NVM Makelaars is de NVM-makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
- Asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,198
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 153.26 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1940
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 86 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 310 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
- CH boiler
- Hr (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- CHARLOIS E 4705
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 153.26 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda