
Eye-catcherLicht en royaal 3-kamer appartement met riant balkon en 2 badkamers!
Description
In Prinsenland op een Top locatie en aan de singel gelegen, ruim en licht appartement op de 2e etage.
Dit appartement is niet alleen voorzien van 2 slaapkamers, riant balkon van ca 14 m2 en een eigen garagebox in de onderbouw maar ook van 2 badkamers.
Dus wenst u comfortabel te wonen op loopafstand van het Kralingse Bos en winkels om de hoek? Dan zien wij u graag bij een bezichtiging.
Woonomgeving:
De gewilde wijk Prinsenland is een kindvriendelijk en groene wijk uit de jaren ‘90. De wijk beschikt over een breed scala aan verschillende typen woningen. De woning ligt vlakbij het zeer groene Prinsenpark, waar kinderen met hun ouders spelen, jongeren zich vermaken op de skatebaan of voetballen, ouderen op bankjes van de zon genieten en sportieve buurtbewoners hardlopen. Voor de kleintjes ligt middenin het park de speeltuinvereniging Pietje Bell. Daarnaast is het grootste recreatie gebied van Rotterdam, het Kralingse Bos/plas voor jou op fietsafstand! Het Kralingse bos is de ideale plek om te wandelen & te sporten (zeilen, zwemmen, golfen & bootcamp). Voor de dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij het gemoedelijke winkelcentrum "Het Lage Land" of Winkelcentrum “Prinsenland”. Zin om lekker te shoppen? Dan kunt u de fiets pakken en een bezoekje brengen aan het grote winkelcentrum ‘Alexandrium Shopping Mall’ of het centrum van Rotterdam. De wijk is daarnaast op fietsafstand van de Erasmus Universiteit en is zeer centraal gelegen ten opzichte van openbaar vervoer. De bus en metro zijn allemaal loop-/fietsafstand. Daarnaast zijn de OV knooppunten Kralingse Zoom & Capelsebrug ook dichtbij. In de buurt bevinden zich meerdere scholen en BSO’s en ook zijn tal van voorzieningen in de gezondheidszorg nabij. Ook uitvalswegen zijn gemakkelijk te bereiken zoals de A16 en A20.
Indeling:
Begane grond:
Afgesloten entree met videofoon, brievenbus, toegang tot de lift en garages in de onderbouw.
Zowel de toegang tot de algemene garage als de privé garagebox zijn voorzien van een elektrische segmentdeur.
Tweede verdieping:
Entree, hal met meterkast, vaste kast met opstelplaats Cv-ketel en voorraadkast. Het toilet met fonteintje is volledig betegeld.
De aan de singelzijde gelegen royale woonkamer van bijna 8 meter breed heeft dankzij de grote raampartijen een prachtige zicht en lichtinval. Het zonnige balkon van bijna 15 m2 is via een aluminium schuifpui bereikbaar. Hier kunt u volop genieten tot de zonsondergang én van het uitzicht. Een heerlijke plek om tot rust te komen of om gezellig te borrelen met vrienden en familie.
De keuken is voorzien van een L-vormig keukenblok met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie.
De twee goed bemeten slaapkamers treft u zowel aan de voor- als achterzijde van het appartement. Ideaal te gebruiken als comfortabele hoofdslaapkamer of als kinderkamer/ werkruimte/logeerkamer.
Leuke optie voor mensen die niet kunnen kiezen tussen douche of badderen zijn er twee badkamers beschikbaar.
De eerste badkamer is voorzien van een douchecabine met handdouche, tweede toilet (sanibroyeur), wastafelmeubel, spiegel met kastruimte en inbouwspots.
De tweede badkamer beschikt over een ligbad met handdouche, wastafel met spiegel, handdoekenkast én een aansluiting voor de wasmachine.
Kortom, een kans om gelijkvloers te gaan wonen met met alle gemakken onder handbereik..
Algemeen:
* Erfpachtcanon is tot einddatum afgekocht (20-12-2091).
* Maandelijkse VvE bijdrage van € 348,89.
* Energielabel A.
* Verwarming en warm water door middel van Cv-ketel (eigendom 2025).
* Twee badkamers.
* Royaal balkon op het zuidwesten.
* Winkelcentrum Prinsenland, gezondheidscentrum, Apotheek en openbaar vervoer om zg. "de hoek".
* Voor de afmetingen verwijzen wij naar de plattegrond.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,832
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 348.89 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 119 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 352 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, toilet, and bath
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning and elevator
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- 2025
Cadastral data
- KRALINGEN L 1129
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset (end date of long-term lease: 20-12-2091)
- Fees
- Paid until 20-12-2091
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Garage, built-in and parking place
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 348.89 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda