Sold
Nieuwe Binnenweg 422-E3023 EW RotterdamNieuwe Westen
€ 365,000 k.k.
- 87 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 29, 2025
- Date of sale
- February 28, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Wonen in comfort en stijl dichtbij het Hart van de Stad!
Ben je op zoek naar een woning die alles biedt; comfort, stijl en praktische voorzieningen? Dan is dit ruime appartement aan de Nieuwe Binnenweg 422 E dé plek voor jou! Het appartement is uitstekend onderhouden en biedt lichte, ruime kamers die het dagelijks wonen een waar genot maken.
DE COMBINATIE VAN RUST EN GEMAK
Gelegen in een van de meest gewilde en centrale buurten van de stad, biedt deze woning het beste van twee werelden. Aan de Nieuw Binnenweg woon je in een rustige en aangename omgeving, terwijl je tegelijkertijd alle voorzieningen binnen handbereik hebt. Het bruisende stadscentrum ligt op slechts een steenworp afstand, met winkels, cafés, restaurants en culturele hotspots waar je altijd kunt genieten van wat de stad te bieden heeft.
Voor je dagelijkse benodigdheden is er een ruime keuze aan supermarkten, gezondheidszorg en andere faciliteiten in de directe omgeving. Dankzij de uitstekende openbaar vervoersverbindingen ben je snel op weg naar andere delen van de stad. En of je nu fietst of met de auto komt, de wijk is perfect bereikbaar. Met veel groenvoorzieningen in de buurt, voel je de ontspanning en rust van de natuur, terwijl je zo in het hart van de stad bent.
EEN RUIME KEUKEN DIE ALLES BIEDT VOOR DE KOOKLIEFHEBBER
De ruime L-opstelling keuken is een droom voor iedereen die van koken houdt. Met inbouwapparatuur zoals een combi-oven, vaatwasmachine, dubbele wasbak en gasfornuis, biedt deze keuken alles wat je nodig hebt. Daarnaast is er een losse koel-vriescombinatie en een afzuigkap, zodat je zorgeloos kunt koken en genieten van je culinaire creaties.
GENIET VAN DE MIDDAGZON IN IEDER SEIZOEN
Stel je voor; lekker ontspannen op je overdekte balkon met een goed boek of een drankje, terwijl de middagzon op je schijnt.
SLAAPKAMER MET INLOOPKAST
De woning heeft twee ruime slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer bijzonder royaal is en voorzien van een praktische inloopkast. Hier kun je al je kleding en accessoires opbergen, zodat je altijd alles binnen handbereik hebt.
GERENOVEERDE BADKAMER EN TOILET
De badkamer is recent gerenoveerd en biedt luxe en comfort. Geniet van een inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel en een designradiator die de ruimte compleet maakt. Het aparte toilet met fontein is een praktische toevoeging en gescheiden van de badkamer voor extra privacy.
PARKEREN MET VOORRANG IN DE PARKEER GARAGE
Daarnaast is er voor je parkeergemak voorrang op een parkeerplek in de gemeentegarage, die te huur is voor slechts €35 per maand. Als bewoner krijg je bovendien een extra korting en toegang via de bewoningsingang, wat het parkeren extra makkelijk maakt.
Dit appartement biedt de perfecte mix van ruimte, comfort en gemak voor iedereen die op zoek is naar een nieuwe woning op een gewilde locatie. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen. Je nieuwe thuis wacht op je!
KENMERKEN:
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht;
- Bouwjaar 1999;
- L-opstelling keuken en gerenoveerde badkamer en apart toilet;
- Energielabel A;
- Actieve Vereniging van Eigenaren met een maandelijkse bijdrage van € 210,-;
- Abonnement parkeergarage al vanaf € 35,- per maand;
- Berging op de begane grond van 6 M2;
- Aparte ruimte voor de wasmachine;
- CV-ketel in eigendom;
- twee ruime slaapkamers waarvan een met inloopkast;
- Oplevering in overleg.
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van jouw nieuwe huis jouw eigen NVM-Makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Highlights
AI-generated from the description
Spacious kitchen with appliances
L-shaped kitchen with combi-oven, dishwasher, and more.
Covered balcony with afternoon sun
Relax on the balcony with afternoon sun in every season.
Priority parking access
Priority parking in municipal garage for €35 p.m.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,195
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 210.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 264 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired, in ownership)
Cadastral data
- DELFSHAVEN F 2617
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking, parking garage and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 210.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,664x
Viewed
72x
Saved
29-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




