Sold
Posthoornstraat 5223011 WD RotterdamStadsdriehoek
€ 2,995,000 k.k.
- 294 m²living area
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 14, 2024
- Date of sale
- January 14, 2025
- Term
- 2 months
Description
Dutch Design at its best! Want Manhattan aan de Maas was nog nooit zó mooi. Op 100 meter hoog kijkt u vanuit dit adembenemende penthouse van bijna 300 m² uit op wereldstad Rotterdam.
Zowel u als uw gasten zullen keer op keer, de ene keer hardop, de andere keer in gedachten, hun waardering uitspreken voor deze fantastische ambiance.
A Masterpiece, zoals we dat bij Christie's International Real Estate noemen.
Een impressie:
BEGANE GROND
Representatieve centrale entree.
PENTHOUSE
Welkom op de 33e verdieping!
Wie voor de eerste keer kennismaakt met het interieur van dit penthouse, krijgt de verrassing van zijn leven. Op en top design, waarbij elk detail op elkaar is afgestemd.
Kom, loopt u even mee.
Via de entree annex ontvangsthal met garderobe en gastentoilet komen we in de uiterst riante living met floor-to-ceiling ramen, een garantie voor een spectaculair uitzicht over rivier de Maas en de wereldberoemde skyline van Rotterdam.
En wat dacht u van het aangrenzende terras van bijna 40 m², perfect op het zuiden gesitueerd?
Kenners herkennen vervolgens het design van de moderne keuken direct: Bulthaup. Welhaast vanzelfsprekend voorzien van alle denkbare inbouwapparatuur zoals een grote inductie kookplaat, reguliere oven, stoomoven, twee vaatwassers, koelkast, vrieskast en Quooker.
Voor de meer praktische zaken is er een handige bijkeuken.
Wanneer we verder doorlopen in het penthouse, komen we bij de slaapvertrekken terecht. Drie á vier slaapkamers, waarvan de master-bedroom een walk-in-closet heeft en een eigen design badkamer met inloop regendouche, dubbele wastafelpartij en separaat toilet
Voor uw gasten is er een tweede luxe badkamer met tevens inloop regendouche, zelfs een sauna en voorts wastafelmeubel en separaat toilet.
Vervolgens de multifunctionele fitnessruimte annex familyroom, op spectaculaire wijze verbonden middels een vide naar de werkkamer cq gastenverblijf op de 32e verdieping met als klap op de vuurpijl een glazen pui tot wel zes meter hoog (!).
Deze verdieping heeft zelfs haar eigen voordeur, waardoor u discreet uw zakenrelaties of gasten kunt ontvangen.
PARKEREN
In de ondergelegen privé-parkeergarage zijn twee parkeerplaatsen beschikbaar, waarvan één met laadpaal.
EXTRA PLUSPUNTEN
+ Het penthouse is voorzien van een kwalitatief hoogwaardige gietvloer
+ Gelegen op eigen grond
+ Energielabel A
+ Vloerverwarming en vloerkoeling
+ Deels voorzien van airconditioning
+ Voorzien van gebruiksvriendelijke domotica
+ Voorzien van alarminstallatie
DISCLAIMER
Alle informatie waaronder doch niet uitsluitend maatvoering heeft nadrukkelijk een indicatief karakter; er kunnen geen rechten aan worden ontleend. Verrekening wegens over- of ondermaat is uitgesloten. Aanbieding vrijblijvend, oplevering in overleg. Het schriftelijkheidsvereiste wordt te allen tijde van toepassing verklaard, ook als één of meer partijen zich als professionele partij kwalificeren.
ENTHOUSIAST GEWORDEN?
Dat kunnen wij ons voorstellen. Graag maken wij een afspraak met u voor een vrijblijvende bezichtiging van dit unieke penthouse, a work of art you can live in.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 2,995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 10,187
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 675.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2013
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 294 m²
- Exterior space attached to the building
- 37 m²
- External storage space
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 1,200 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Bathroom facilities
- Sauna
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, sauna, and TV via cable
- Located at
- 33rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- District heating and complete floor heating
Cadastral data
- ROTTERDAM AH 521
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, in centre, in residential district and unobstructed view
Garage
- Type of garage
- Built-in and underground parking
- Capacity
- 2 cars
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 675.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
8,235x
Viewed
145x
Saved
14-11-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




