Roo-Valkstraat 16-A3032 RE RotterdamAgniesebuurt
€ 395,000 k.k.
Description
Sfeervolle benedenwoning met diepe achtertuin in de Agniesebuurt
Ben je op zoek naar een charmante beneden woning met een fijne indeling én een diepe achtertuin? Dan is de Roo-Valkstraat 16 A precies wat je zoekt. Deze sfeervolle woning combineert praktisch wonen met een verrassend ruime buitenruimte.
Locatie
De Roo-Valkstraat is gelegen in de Agniesebuurt, een levendige en populaire wijk in Rotterdam-Noord, centraal gelegen tussen Rotterdam Centraal en het Oude Noorden. De buurt staat bekend om haar dynamische karakter, met volop gezellige cafés, restaurants en hippe hotspots in de directe omgeving.
Hier is altijd iets te beleven, terwijl je toch woont in een rustige straat met een karakteristiek straatbeeld. De bereikbaarheid is uitstekend: tramhaltes aan de Noordsingel en Schiekade liggen op loopafstand, Rotterdam Centraal Station bereik je in circa 7 minuten lopen en binnen 5 minuten zit je op de ring (A13/A20). Daarnaast wordt het Hofplein herontwikkeld tot een groene stadstuin, gereed in 2027.
Indeling
Bij binnenkomst in de hal heb je toegang tot de verschillende ruimtes in de woning.
Aan de voorzijde bevindt zich de de keuken, praktisch ingericht en voorzien van alles wat je nodig hebt voor dagelijks gebruik. Aansluitend ligt de eetkamer, een fijne plek om te tafelen.
Vanuit de eetkamer geven authentieke schuifdeuren toegang tot de woonkamer. Deze zorgen voor een mooie scheiding tussen de ruimtes, terwijl ze tegelijkertijd de mogelijkheid bieden om het geheel open en ruimtelijk te maken. De woonkamer profiteert van een prettige lichtinval dankzij de grote raampartijen.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de slaapkamer, rustig gelegen en direct grenzend aan de tuin. De slaapkamer beschikt over een airconditioning.
De badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Het toilet is separaat en bereikbaar via de hal. Daarnaast beschikt de woning over meerdere praktische kastruimtes.
Achtertuin
Een absoluut pluspunt van deze woning is de diepe achtertuin van circa. 10 meter met pergola. Hier geniet je van rust, ruimte en volop mogelijkheden om de tuin naar eigen wens in te richten. Of je nu kiest voor veel groen, een loungeplek of een combinatie van beide: hier kan het allemaal. Dankzij de diepte is er altijd wel een plekje in de zon of schaduw te vinden.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1953;
- Woonoppervlakte: ca. 58m²;
- Berging in de onderbouw van 7m²;
- Energielabel C;
- Gelegen op eigen grond;
- Verwarming en warm water door middel van cv-ketel;
- Vloer bovenbuurvrouw na-geïsoleerd;
- Houten kozijnen met (dubbel)HR+ beglazing;
- Airconditioning in slaapkamer aanwezig;
- Actieve VvE (8 leden), met een maandelijkse bijdrage van € 158,-;
- Er zal een ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen;
- Oplevering: in overleg;
BIEDLOGBOEK
Makelaars zijn wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen. Biedingen kunt u, indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via uw MOVE-account.
De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Voorberg NVM Makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel je eigen NVM aankoopmakelaar in.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,810
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 158.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1953
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 220 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- CH boiler
- HR-Combiketel Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM X 5073
- Back garden
- 63 m² (9.98 metre deep and 6.27 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 158.00 per month)