
Schilperoortstraat 94-B023082 SZ RotterdamOud Charlois
€ 325,000 k.k.
Dubbele bovenwoning in Charlois met 3 balkons, 3 slaapkamers en 108m2
Description
Ruim wonen met 3 slaapkamers een werkkamer en maar liefst drie balkons!
Op zoek naar een ruim appartement met volop mogelijkheden én veel buitenruimte? Aan de Schilperoortstraat 94 B02 vind je dit verrassend royale 5-kamerappartement, verdeeld over de tweede en derde verdieping. Met drie slaapkamers, een lichte woonkamer en maar liefst drie ruime balkons is hier aan ruimte geen gebrek. Extra leuk is de mogelijkheid om de woonkamer verder te vergroten en een royale doorzonwoonkamer te creëren.
LOCATIE
Ben je op zoek naar rust en groen? Dan is Charlois een uitstekende keuze. Het historische centrum combineert statige herenhuizen met karakteristieke arbeiderswoningen en trekt veel creatievelingen en ondernemers, wat zorgt voor een levendige sfeer. Je kunt er heerlijk wandelen langs de Nieuwe Maas of ontspannen in het park. Ook worden er regelmatig evenementen georganiseerd, zoals het Kunstweekend Charlois en het Blommenfestijn met Koningsdag.
Daarnaast zijn alle dagelijkse voorzieningen dichtbij: restaurants, winkels, vier basisscholen, vijf middelbare scholen en goed bereikbaar openbaar vervoer.
INDELING
Tweede verdieping
Entree in de hal met toegang tot de verschillende vertrekken.
De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van het appartement en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en een gezellige eettafel. Vanuit de woonkamer stap je direct het eerste balkon op. Dit balkon is gelegen op het zuidoosten en vormt een fijne plek om van de zon en het buitenleven te genieten.
De keuken sluit aan op de woonkamer en is voorzien van een recht keukenblok met diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, inductiekookplaat, afzuigkap en koel-/vriescombinatie.
Aan de voorzijde bevinden zich twee kamers. De grootste kamer is momenteel ingericht als slaapkamer en is ruim bemeten. Wie liever een extra royale leefruimte wenst, heeft hier bovendien een interessante mogelijkheid: door de wand tussen deze kamer en de woonkamer te verwijderen, kan er een riante doorzonwoonkamer ontstaan met veel ruimte voor een grote zit- en eethoek.
De tweede kamer aan de voorzijde is praktisch van formaat en uitstekend geschikt als werk- of studeerkamer.
Derde verdieping
Via de trap bereik je de derde verdieping. Hier bevinden zich nog eens twee ruime slaapkamers. Beide kamers bieden volop ruimte voor een tweepersoonsbed en aanvullend meubilair en beschikken ieder over toegang tot een eigen riant balkon. Daarmee beschikt het appartement in totaal over maar liefst drie balkons.
Op deze verdieping bevindt zich tevens de badkamer, voorzien van een douchecabine, wastafel en aansluiting voor de wasmachine.
Bijzonderheden:
- Gelegen op eigen grond
- Bouwjaar: 1937
- Woonoppervlakte ca. 108 m²
- Energielabel D
- Drie ruime balkons!
- Geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing
- Verwarming en warm water middels c.v.-ketel (2018)
- Geen verhoogd risico op fundering
- De V.v.E is actief met een maandelijkse bijdrage van € 231,-
- Er zal in de koopovereenkomst een niet zelfbewoningsclausule en ouderdomsclausule worden opgenomen
- Oplevering per direct of in overleg te bepalen, voorkeur voor snelle oplevering.
BIEDLOGBOEK
Makelaars zijn wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen. Biedingen kunt u, indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via uw MOVE-account.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Voorberg NVM makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen NVM aankoopmakelaar in.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,009
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 231.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 355 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2018, in ownership
Cadastral data
- CHARLOIS B 7081
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 231.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda