
Eye-catcherZeer ruim en licht appartement met fantastisch uitzicht op de vijver
Description
Hip wonen in Rotterdam, dat kan zeker in deze buurt.
Statensingel 55-C is gelegen in de fraaie buurt Noord. De buurt heeft naar verhouding veel jonge inwoners van tussen de 25 en 44 jaar. Verder is het een betrekkelijk rustige omgeving gekeken naar de bevolkingsdichtheid.
Kenmerken:
- Slaapkamers: 3 ruime slaapkamers, perfect voor een gezin of om te delen met huisgenoten.
- Balkon: Geniet van een ruime woonkamer (met frans balkon) met een prachtig groen uitzicht over de vijver.
- Locatie: Gelegen in het prachtige en gewilde Blijdorp, omgeven door veel groen en rust.
- Parkeren: Mogelijkheid tot parkeren op straat voor slechts €15,- met een gemeentelijke vergunning.
Bereikbaarheid: De woning is uitstekend bereikbaar met veel voorzieningen in de buurt. Gesitueerd op loopafstand van het centrum van Rotterdam, een supermarkt en een treinstation. Daarnaast is de dichtstbijzijnde uitvalsweg in de nabije omgeving op slechts 2 minuten rijden.
Indeling: De woning bestaat uit vier kamers waarvan drie slaapkamers. Daarnaast is er een badkamer en een apart toilet te vinden in de woning.
Dit appartement biedt de perfecte combinatie van ruimte, comfort en een mooie ligging in Blijdorp. Wacht niet langer en plan vandaag nog een bezichtiging!
Algemene informatie
Vraag altijd naar de lijst van zaken; niet alle in de brochure genoemde items behoren standaard tot de woning.
Deze woning is gemeten volgens de Meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van de gebruiks-oppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Hoewel wij de woning met veel zorg en naar eer en geweten hebben opgemeten, kan het zijn dat er verschillen zijn in de afmetingen. De opgegeven maten zijn indicatief, er kunnen kleine verschillen zijn. Afhankelijk van de moeilijkheidsgraad van het te meten specifieke object kunnen deze verschillen groter of kleiner zijn. Indien de exacte maatvoering voor u van belang is, raden wij u aan de maten zelf te (laten) meten.
Alle genoemde jaartallen zijn bij benadering en indicatief.
De NVM-koopakte bevat (indien van toepassing) aanvullende clausules zoals de ouderdoms-, asbest-, meet- en niet-bewonersclausule, alsmede een voorbehoud van akkoord van de hypotheekverstrekker van verkoper.
Hoewel deze informatie met zorg is samengesteld, aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor onjuistheden, onvolledigheden of de gevolgen daarvan.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 539,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,615
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 229.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 96 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 25 m²
- Volume in cubic meters
- 318 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- French balcony, optical fibre, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired, in ownership
Cadastral data
- ROTTERDAM Z 3966
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 229.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda