
Van Houtenstraat 3-C3039 PA RotterdamBlijdorp
€ 300,000 k.k.
Description
Op een aantrekkelijke locatie vind je dit charmante 2-kamerappartement met een comfortabele en praktische indeling. Grote ramen zorgen voor een zee van natuurlijk licht en bieden een fraai uitzicht op het omliggende groen – een plek waar je meteen een gevoel van rust en ruimte ervaart.
Locatie:
Blijdorp staat erom bekend dat de je heerlijk rustig en groen woont, maar de stadse drukte toch binnen handbereik hebt. De ligging is perfect! Met 10 minuten ben je in het bruisende centrum van Rotterdam met alle denkbare voorzieningen. In de wijk zelf bevinden het Vroesenpark of de Diergaarde Blijdorp zich op loopafstand, de supermarkten voor de dagelijkse boodschappen bevinden zich aan het Bentinckplein, Stadhoudersweg of Statenweg en metrohalte Blijdorp of bushalte Blijdorp op loopafstand. Station Rotterdam Centraal is op loopafstand gelegen, waardoor grote steden als Den Haag, Amsterdam of Utrecht zeer goed bereikbaar zijn. Met de auto de stad uit? Uitvalswegen A13 richting Den Haag of A20 richting Utrecht zijn binnen een paar minuten aan te rijden.
Kortom, alle stadse voorzieningen binnen handbereik, maar toch ook de rust van de wijk die de beste combinatie biedt voor ultiem woongenot!
Indeling:
Portiek met trapopgang naar tweede verdieping. Gezamenlijke voordeur en trapopgang naar derde verdieping.
3e verdieping:
Bij binnenkomst kom je in de hal, die toegang biedt tot alle vertrekken van de woning.
De royale woonkamer aan de voorzijde vormt een heerlijk lichte en ruimtelijke leefomgeving. Dankzij de prettige indeling is er volop ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een eethoek.
De open keuken is praktisch opgesteld in een hoekopstelling en beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en een wandkast met inbouwkoelkast en oven.
De nette en ruim opgezette badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche, wastafel en toilet.
De slaapkamer bevindt zich aan de rustige achterzijde en biedt directe toegang tot het balkon. Dit balkon is gelegen op het westen, waardoor je hier heerlijk van de middag- en avondzon kunt genieten, met uitzicht op de groene binnentuinen.
Daarnaast beschikt de woning over een praktische inpandige berging, bereikbaar vanuit de woonkamer. Deze berging is eventueel ook te gebruiken als werkkamer.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1937;
- Erfpacht is omgezet naar blooteigendom;
- Beschermd stads- of dorpsgezicht;
- Warm water en verwarming middels CV-ketel;
- Balkon op het westen;
- Mogelijkheid dakterras (toestemming VVE);
- Kunststof kozijjen met dubbel glas;
- Veel natuurlijk licht in het appartement;
- Op loop afstand van het Vroesenpark;
- VvE is actief, bijdrage € 173,21 per maand;
- Energielabel E;
- In de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule en een niet-feitelijke bewonigsclausule worden opgenomen;
- Oplevering in overleg.
Biedlogboek
Makelaars zijn wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen. Biedingen kunt u, indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dient u daarna digitaal aan ons te bevestigen via uw
MOVE-account.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Voorberg NVM makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen NVM aankoop makelaar in.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,357
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 173.21 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 192 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ROTTERDAM Z 4439
- Cadastral map
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset (end date of long-term lease: 31-12-2094)
- Fees
- Paid until 31-12-2094
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 173.21 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda