This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rotterdam/appartement-vroesenlaan-46-c/80894302/

Eye-catcherVolledig gerenoveerde (2024) 4-kamer bovenwoning van ca. 70 m2!
Description
Volledig gerenoveerde (2024) en ruime 4-kamer bovenwoning van ca. 70 m2 gelegen aan de prachtige Vroesenlaan in de geliefde wijk Blijdorp. Het appartement beschikt o.a. over een ruime woonkamer, 2 slaapkamers en een balkon op het oosten. De Vroesenlaan is een gezellige en rustige straat met het Vroesenpark voor de deur. Alle voorzieningen die je kunt verzinnen liggen in de directe nabijheid zoals; winkels, openbaar vervoer (metrostation Blijdorp) en uitvalswegen richting o.a. Den Haag en Utrecht. Er zijn diverse delicatessenwinkels en horecagelegenheden in de omgeving zoals Sajoer, het Statencafe, en het Vroesenpaviljoen. Het stadscentrum ligt op 10 minuten fietsen!
Indeling:
Entree met tochtportaal, 2 bergingen (met wasmachine-aansluiting), inloopkast en toegang tot alle vertrekken. De woonkamer ligt over de gehele breedte van het appartement en beschikt over grote raampartijen, waardoor er veel licht de woning binnentreedt. Het zitgedeelte is erg ruim en heeft een mooi vrij uitzicht over de groene Vroesenlaan. Het eetgedeelte biedt voldoende ruimte voor een grote eettafel, een fijne plek om met een groot gezelschap te dineren. De master bedroom (achterzijde) is tevens erg ruim van formaat De 2e slaapkamer aan de achterzijde is multifunctioneel in te richten als werk-, kasten- of extra slaapkamer. De nette keuken beschikt over diverse soorten inbouwapparatuur, zoals o.a. een inductie kookplaat met afzuigkap, oven en koel-/vriescombinatie. Bovendien heb je via de keuken toegang tot het balkon op het oosten, waar je in de ochtend heerlijk kunt genieten van de ochtendzon. De prachtige, volledig betegelde badkamer beschikt over een toilet, wastafel met wastafelmeubel en een ligbad. Aangezien de woning in 2024 volledig is gerenoveerd, hoef je hier niks meer aan te doen!
Bijzonderheden:
-Bouwjaar 1932.
-Geheel gerenoveerd (inclusief elektra) en gelegen op eigen grond.
-2 slaapkamers
-Energielabel ..
-Woonoppervlakte 69 m2
-Het appartement is geheel voorzien van kunststof kozijnen met triple glas
-Verwarming en warm water middels cv ketel
-De VVE is actief, de maandelijkse bijdrage is € 100,- per maand
Oplevering:
-In overleg.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoop makelaar in.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,029
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 255 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- ROTTERDAM Z 3881
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda