
Eye-catcherLicht en ruim 3/4-kamer bovenwoning van 66 m2 middenin het centrum!
Description
Heerlijk licht 3/4-kamer bovenwoning van 66 m2, gelegen op een toplocatie middenin het bruisende centrum van Rotterdam. Deze fantastische woning beschikt o.a. over een ruime doorzonwoonkamer, 2 slaapkamers waarvan 1 op de zolderverdieping, moderne keuken en een fijn balkon! Dit super leuke appartement is gelegen aan de hippe Witte de Withstraat 11 C. Onder andere de Coolsingel, metrostation Beurs, de Markthal en de Meent liggen op steenworp afstand! Deze levendige omgeving staat garant voor hippe winkels, gezellige terrassen/restaurantjes, kunst en cultuur en goed bereikbaar openbaar vervoer. Kortom; heerlijk genieten van het stadse leven en alles binnen handbereik!
Indeling:
Afgesloten portiek met bellentableau en trapopgang naar de tweede verdieping en trap naar de onder het complex gelegen berging.
2e verdieping:
Ruime hal/entree met separaat toilet, vaste kast en toegang tot alle vertrekken. De ruime doorzonwoonkamer is opgedeeld in een woon- en eetgedeelte. Ook zijn er in de en suite 4 inbouwkasten verwerkt, erg handig als extra opbergruimte. De woonkamer ligt aan de voorzijde en heeft een leuk uitzicht over de Witte de With. Het eetgedeelte is gelegen aan de achterzijde en biedt toegang tot het fijne balkon. Hier kun je heerlijk van de avondzon genieten. De slaapkamer (achterzijde) is erg ruim van formaat en biedt tevens toegang tot het balkon. De moderne keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur zoals een 4-pits gasfornuis, afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast. De volledig betegelde badkamer beschikt over een wastafel met wastafelmeubel en een inloopdouche.
Zolderverdieping:
Er is een extra ruimte/kamer die ideaal te gebruiken is als werkruimte van ca. 11 m2.
Berging:
In de onderbouw is er een berging behorende bij het appartement van ca. 8 m2.
Bijzonderheden:
-Woonoppervlakte 66 m2
-Maandelijkse VvE-bijdrage van € 211,09
-Voorschot stookkosten bijdrage € 204,57 per maand
-Bouwjaar 1951
-Energielabel C
-2 slaapkamers waarvan 1 op de zolderverdieping
-Verwarming en warm water door middel van stadsverwarming
-Externe berging in de onderbouw van circa 8 m2
-In de koopovereenkomst zal er een ouderdoms-, niet zelf bewonings en funderingsclausule worden opgenomen
Wil je als eerste op de hoogte zijn van ons aanbod?
Volg ons op Instagram @vandevijver_makelaardij of TikTok @vandevijvermakelaardij
Oplevering:
-In overleg
vandeVijver Makelaardij behartigt de belangen van de verkopende partij, schakel uw eigen aankoopmakelaar in.
Bovenstaande presentatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, er kunnen geen rechten of verplichtingen aan worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,053
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 211.09 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1951
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 19 m²
- Volume in cubic meters
- 260 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- District heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ROTTERDAM AG 1706
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 211.09 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda