This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rotterdam/appartement-zegenstraat-74-a/80801469/

Zegenstraat 74-A3082 XX RotterdamOud Charlois
€ 225,000 k.k.
Description
Bent u op zoek naar een woning die u volledig naar eigen smaak kunt renoveren en inrichten? Dan is deze benedenwoning aan de Zegenstraat 74A in Rotterdam zeker interessant. De woning beschikt over een lichte woonkamer, een slaapkamer, een praktische keuken, een badkamer en een royale achtertuin met overkapping. Dankzij de functionele indeling en de vele mogelijkheden vormt deze woning een uitstekende basis voor uw nieuwe thuis.
De woning is gelegen in de karakteristieke wijk Oud-Charlois, waar alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik zijn. In de directe omgeving bevinden zich diverse supermarkten, winkels, horecagelegenheden, scholen en sportvoorzieningen. Daarnaast liggen het Zuiderpark, winkelcentrum Zuidplein en Ahoy Rotterdam op korte afstand. Ook de bereikbaarheid is uitstekend dankzij de nabijgelegen tram-, bus- en metroverbindingen en de snelle aansluiting op de A15 en A16. Hierdoor zijn zowel het centrum van Rotterdam als de omliggende steden eenvoudig bereikbaar.
De indeling is als volgt:
- Entree/hal
Via de eigen entree komt u binnen in de hal, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken van de woning.
- Woonkamer
De woonkamer is een lichte ruimte dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde. Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot de achtertuin. De aanwezige schouw met gaskachel geeft de ruimte karakter. De woonkamer biedt een goede basis om geheel naar eigen wens in te richten en af te werken.
- Keuken
De keuken staat in open verbinding met de woonkamer, wat zorgt voor een ruimtelijk geheel. De keuken is voorzien van een rechte opstelling met voldoende werk- en kastruimte. Hoewel de keuken functioneel is ingericht, biedt deze volop mogelijkheden om geheel naar eigen smaak te worden gemoderniseerd en ingericht.
-Slaapkamer
De slaapkamer is praktisch ingedeeld en beschikt over voldoende ruimte voor een comfortabel slaapvertrek. Dankzij het raam profiteert de kamer van een prettige lichtinval.
- Badkamer
De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Ook deze ruimte kan desgewenst worden gemoderniseerd.
- Achtertuin met overkapping
De royale achtertuin biedt volop mogelijkheden om een heerlijke buitenruimte te realiseren. Achterin de tuin bevindt zich een ruime overkapping, geschikt als loungehoek, berging of hobbyruimte.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1937;
- Energielabel F;
- Vragenlijst en lijst van zaken niet aanwezig;
- Woning bevindt zich momenteel in een splitsingsprocedure (verwachte splitsing per 1 september);
- VvE is niet actief;
- Volle eigendom.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend.
Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.
Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Woonzicht Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,500
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 50 m²
- Volume in cubic meters
- 189 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
Cadastral data
- CHARLOIS H 1139
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda