This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rotterdam/huis-naardermeer-246/44499753/

Naardermeer 2463068 KH RotterdamZevenkamp
€ 600,000 k.k.
Gerenoveerd | Vloerverwarming | Tuin aan het water | Garage
Description
Welkom in deze ruime en verrassend complete twee-onder-één kap woning OP EIGEN GROND met garage, zonnige tuin aan het water, balkon én royale zolder!
Aan een rustige straat in een geliefde woonomgeving ligt deze in 2018 verbouwde twee-onder-een-kapwoning met royale inpandige garage/berging met elektrische deur, drie ruime slaapkamers (mogelijkheid tot vier slaapkamers), een moderne badkamer, een zonnige achtertuin met overkapping aan het water én een royale zolderverdieping die uitstekend geschikt is als slaapkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte.
Begane grond:
Aan de voorzijde van de woning bevinden zich een ruime inpandige garage met elektrische deur en een eigen oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein. Via de entree bereikt u de meterkast en de hal, welke is voorzien van een trapopgang naar de verdieping en een modern toilet, vernieuwd in 2018. De begane grond biedt een verrassend ruime en sfeervolle leefruimte. Dankzij de grote raampartijen aan de tuinzijde geniet de woonkamer van een prachtige natuurlijke lichtinval en staat deze in open verbinding met de eetkamer. De royale woonkamer is afgewerkt met een luxe tegelvloer voorzien van vloerverwarming en biedt volop mogelijkheden voor het creëren van verschillende gezellige zit- en eethoeken.
De moderne en luxe keuken, geplaatst in 2018, is uitgevoerd in een stijlvolle donkere kleurstelling en voorzien van een hoogwaardig werkblad. Daarnaast beschikt de keuken over diverse hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap, Quooker, combimagnetron, oven en een luxe Amerikaanse koelkast. Dankzij de royale opzet is er volop werk- en bergruimte aanwezig. Middels de deur in de keuken kun je van binnenuit de garage betreden.
Vanuit de woonkamer heeft u middels de schuifpui direct toegang tot de achtertuin, gelegen aan het water. De aanwezige overkapping zorgt voor een comfortabele zithoek in de tuin.
1e verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich twee royale slaapkamers, waarvan er één is voorzien van een inbouwkast. De luxe uitgevoerde Villeroy & Boch badkamer beschikt over een ligbad, dubbele wastafel, toilet en hoogwaardige afwerking. Vanuit de achterste slaapkamer heeft u toegang tot het ruime balkon.
2e verdieping:
De tweede verdieping bestaat uit een ruime zolderverdieping met dakraam en veel bergruimte achter de knieschotten. Deze verdieping biedt uitstekende mogelijkheden voor een extra slaapkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte. Op deze verdieping bevindt zicht tevens de wasmachineaansluiting.
Bijzonderheden:
- Eigen grond
- Ruime garage/berging van 16 m² met elektrische deur
- Vloerverwarming op de begane grond
- Moderne keuken (2018)
- Luxe badkamer (2018)
- Balkon en overkapping aanwezig
- Ruime tuin aan het water
- Grote zolderverdieping met uitbreidingsmogelijkheden
- Rustige en kindvriendelijke woonomgeving
Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Van der Panne woning- & bedrijfsmakelaardij is de makelaar van de verkoper. Neem uw eigen NVM-makelaar mee, voor goed advies bij de aankoop van uw nieuwe woning!
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 625,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,839
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 204 m²
- Volume in cubic meters
- 492 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- ROTTERDAM BA 2727
- Cadastral map
- Area
- 204 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 94 m² (12.50 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda