This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rotterdam/huis-van-somerenweg-39/44468070/

Eye-catcherprachtige vrijstaande villa aan de geliefde Van Somerenweg.
Description
Zelden te koop... prachtige vrijstaande villa aan de geliefde Van Somerenweg te Rotterdam-Kralingen. Komt u snel kijken!
Dit heerlijke huis, gebouwd in 1929 en gelegen op 786 m² eigen grond, is een ideaal en ruim gezinshuis. De woning beschikt over een fantastisch ruime living, een grote moderne eetkeuken, een riante study of diningroom, 6 slaapkamers, drie badkamers en een zonnige grote tuin rondom met diverse terrassen.
De Van Somerenweg biedt een groene oase met uitzicht op een vijver en een charmante landelijke uitstraling, terwijl het toch dichtbij alle voorzieningen van het stadsleven ligt. De wijk Kralingen is uitstekend bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Tramhalte Essenlaan is op loopafstand gelegen en iets verderop bevindt zich metrostation Voorschoterlaan. De wijk ligt gunstig ten opzichte van diverse uitvalswegen en de snelwegen A13, A16 en A20. Recreatiegelegenheden en sportactiviteiten zijn volop aanwezig: hockeyvelden, tennisbanen, een manege, een golfterrein en een zeilvereniging. De buurt heeft een ruime variatie in scholen, horecagelegenheden en georganiseerde buurtevenementen.
Indeling:
Begane grond:
Entree via de imposante voordeur, hal met beige plavuizen en w.c. met fonteintje.
Riante, lichte woonkamer met open haard, parketvloer, op maat getimmerde kasten en openslaande deuren naar het zonnige terras en de tuin.
Deze woonkamer loopt over in een gezellige grote L-vormige eetkeuken met diverse moderne inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, oven, grote koelkast, afwasmachine en Quooker-kraan.
Vanuit de keuken loopt men zo het grote terras aan de westzijde op, waar men gemakkelijk met 10 personen buiten kan eten en kan genieten van de middag- en avondzon.
Ten slotte, maar niet onbelangrijk, is er nog een ruime diningroom, welke evengoed als studeerkamer in gebruik genomen zou kunnen worden.
Dit huis beschikt tevens over een tweede zij-entree. Deze leidt via een halletje direct naar de lichte bijkeuken met garderobe- en bergkasten. Hierboven is een vliering gelegen, te bereiken met een vlizotrap.
1e verdieping:
Deze verdieping is te bereiken via het mooie trappenhuis.
Lichte overloop.
Prachtige ouderslaapkamer I met walk-in closet, eigen badkamer met ligbad, dubbele wastafel, inloopdouche en w.c. en openslaande deuren naar het ruime terras/balkon.
Slaapkamer II, thans in gebruik als studeerkamer.
Slaapkamer III met vaste kast en eikenhouten vloer.
Badkamer II met douche en w.c.
2e verdieping:
Overloop.
Slaapkamer IV met vaste kast.
Wasruimte met wasmachine-aansluiting.
Badkamer III met groot ligbad, douche, wastafel en w.c.
Slaapkamer V met houten vloerdelen en dakkapel.
L-vormige slaapkamer VI met dakkapel en deuren naar twee Franse balkons.
Vliering:
Vliering II is te bereiken via een vlizotrap. Hier bevinden zich de C.V.-ketel en boiler.
Kelder:
Het huis is gedeeltelijk op stahoogte onderkelderd.
Deze kelder biedt extra bergruimte en is praktisch in gebruik.
Bijzonderheden:
Zeer gewilde ligging in beschermd stads- of dorpsgezicht.
Vrijstaande villa aan de geliefde Van Somerenweg in Rotterdam-Kralingen.
Gelegen op 786 m² eigen grond.
Volle eigendom.
Bouwjaar 1929.
Woonoppervlakte: 298 m².
Gebouwgebonden buitenruimte: 74 m².
Overige inpandige ruimte: 47 m².
Inhoud: 1.268 m³.
Perceeloppervlakte: ca. 786 m².
Aanvaarding in overleg.
Energielabel E, geldig tot 31 maart 2036.
Verwarming via C.V.-ketel.
Warm water via C.V.-ketel en elektrische boiler in eigendom.
Dubbel glas aanwezig.
Ruime zonnige voor-, achter- en zijtuin met inpandige stenen schuur.
Fraai aangelegde tuin met meerdere terrassen.
Parkeren op eigen terrein.
Inpandige fietsenberging.
Aangebouwde stenen berging voorzien van elektra.
Voorzien van mechanische ventilatie, alarminstallatie, tv-kabel, buitenzonwering, rookkanaal en Franse balkons.
Ideale ligging en inhoud voor een gezin met opgroeiende kinderen.
Van Somerenweg: Reyer Hendrik van Someren, 1787-1851, burgemeester van Kralingen van 1837 tot 1851.
Plan je bezichtiging direct online! Ga naar de pagina van de Van Somerenweg 39 op onze eigen website, kies het moment dat het uitkomt en leg direct je plek vast. Binnen 1 minuut eenvoudig geregeld. Wanneer je een aanvraag doet via Funda ontvang je per e-mail een link om je bezichtiging zelf in te plannen.
Wil je als eerste op de hoogte zijn van ons aanbod? Volg ons dan op Facebook en Instagram.
Wij zijn de makelaar van de verkoper, neem je eigen NVM-makelaar mee voor de aankoop.
Deze informatie is geheel vrijblijvend, uitsluitend voor geadresseerde bestemd en niet bedoeld als aanbod. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door ons kantoor geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend. Verkoop geschiedt onder voorbehoud van gunning door de verkoper.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 2,450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,221
- Year of construction
- 1929
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 298 m²
- Other space inside the building
- 47 m²
- Exterior space attached to the building
- 74 m²
- Plot size
- 786 m²
- Volume in cubic meters
- 1,268 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 double sinks, 2 walk-in showers, bath, 2 toilets, sink, and shower
- Number of stories
- 3 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, french balcony, mechanical ventilation, flue, and TV via cable
Cadastral data
- KRALINGEN D 8235
- Cadastral map
- Area
- 786 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Parking on private property
© 2001-2026 funda