This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rottevalle/huis-efterwei-11-a/43271716/

Eye-catcherRuime achtertuin, slaapkamer beneden, nieuwe badkamer en toilet.
Description
Welkom aan de Efterwei 11a in Rottevalle – een ruime 2-onder-1-kapwoning met inpandige bijkeuken en aangebouwde stenen garage. De woning heeft een slaap-werkkamer op de begane grond en een heerlijke diepe tuin gelegen op het zuidoosten. De woning ligt aan het begin van het dorp met aan de voorzijde van de woning uitzicht over de sportvelden.
Begane grond
Entree/hal met meterkast en een gemoderniseerd toilet met fonteintje. Aan de voorzijde van de woning ligt een slaap-/werkkamer, ideaal voor thuiswerken, hobby’s of levensloopbestendig wonen.
De ruime woonkamer is een heerlijke leefruimte, mede dankzij de grote schuifpui die zorgt voor veel lichtinval en een prachtig zicht op de ruime achtertuin.
De dichte keuken is uitgevoerd in een praktische L-vorm en voorzien van enige inbouwapparatuur. Ook vanuit de keuken is er mooi zicht op de tuin.
Vanuit de keuken is er een doorloop naar de ruime bijkeuken, waar zich de witgoedaansluitingen bevinden.
De bijkeuken biedt vervolgens toegang tot de aangebouwde stenen garage. Deze ruime garage is voorzien van elektra, een uitstortgootsteen en een extra loopdeur aan de achterzijde, wat zorgt voor extra gemak en gebruiksmogelijkheden.
Verdieping
Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De royale ouderslaapkamer beschikt over toegang tot een balkon aan de voorzijde van de woning.
De gemoderniseerde badkamer, slechts drie jaar oud, is stijlvol en praktisch ingericht met een inloopdouche, sanibroyeur en een modern wastafelmeubel. Op de overloop bevindt zich bovendien een handige inloopkast, ideaal voor extra opbergruimte.
Vliering
Extra bergruimte is te vinden op de ruime vliering, welke bereikbaar is middels een vlizotrap. Perfect voor het opslaan van seizoensspullen of andere items die je niet dagelijks nodig hebt.
Tuin
Ook buiten is het volop genieten. De zeer ruime tuin biedt diverse zitplekken, zowel in de zon als in de schaduw, en vormt een heerlijk verlengstuk van de woonruimte. De rustige, groene omgeving zorgt ervoor dat je hier echt kunt ontspannen. Daarnaast is er voldoende mogelijkheid om te parkeren op eigen terrein.
In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule en een niet-zelf-zelfbewoningsclausule opgenomen.
BEKIJK OOK DE VIDEO VAN DE WONING OP FUNDA.
Ben je nieuwsgierig geworden? Graag nodigen wij je uit voor een bezichtiging en natuurlijk kan je je NVM Aankoopmakelaar meenemen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 435,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,718
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 802 m²
- Volume in cubic meters
- 525 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2020, to rent)
Cadastral data
- ROTTEVALLE D 957
- Cadastral map
- Area
- 802 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 629 m² (37.00 metre deep and 17.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 56
© 2001-2026 funda























































