This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/rozenburg-zh/huis-lepelaarstraat-75/43387469/

Description
Deze leuke 5-kamerwoning heeft een ruime woonkamer met vloerverwarming, een moderne keuken die is geplaatst in 2021, 4 goede slaapkamers en er is airco op de begane grond en de 1e verdieping. Verder is er veel aan verduurzaming gedaan! De woning beschikt namelijk onder andere over 8 zonnepanelen, de kruipruimte en gevels zijn na geïsoleerd en de woning heeft deels kunststof kozijnen met HR++ beglazing. Samen resulteert dit in een energielabel A!
De woning is gelegen aan een rustige straat in een kindvriendelijke buurt. In de straat is voldoende parkeergelegenheid en door de centrale ligging zijn basisscholen, openbaar vervoer, sportgelegenheden en het centrum met winkels en restaurants goed bereikbaar. Via de A15 en de N57 zijn de Randstad, Maasvlakte, maar ook het strand, eenvoudig aan te rijden.
Indeling:
Begane grond:
Hal/entree met de meterkast en ruimte voor een garderobe. De tuingerichte woonkamer heeft airconditioning, een trapkast en een sfeervolle open haard. Via een deur met schuifhordeur is de achtertuin bereikbaar. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne open keuken (2021), compleet uitgerust met inbouwapparatuur zoals een AEG-inductiekookplaat (2025), vaatwasser, koelkast, vriezer, combimagnetron en een close-in boiler. Verder is er volop opbergruimte, waaronder een praktische apothekerskast.
In de tussenhal vind je de trapopgang naar de eerste verdieping en de volledig betegelde toiletruimte met inbouwcloset.
1e verdieping:
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. Er is 1 slaapkamer aan de voorzijde, deze slaapkamer heeft airco, de andere 2 slaapkamers zijn aan de achterzijde gelegen. Beide slaapkamers aan de achterzijde hebben kunststof kozijnen en over de gehele verdieping ligt tapijt op de vloer. De geheel betegelde badkamer is ingericht met een wastafel, 2e inbouwtoilet, een douchecabine en een handdoekradiator. Ook is er een raam, voor daglicht en natuurlijke ventilatie.
2e verdieping:
Via de vaste trap bereik je de ruime voorzolder met bergruimte, de opstelplaats van de cv-combiketel en de witgoedaansluitingen. Op deze verdieping is tevens een ruime vierde slaapkamer met extra bergruimte achter de knieschotten. Zowel de voorzolder als de slaapkamer hebben een dakraam.
De achtertuin is gunstig gelegen op het zonnige zuidwesten en heeft deels hout-betonschuttingen. Aan de achtergevel hangt een elektrisch bedienbaar zonnescherm, ideaal voor schaduw op warme dagen en achter in de tuin staat een stenen berging met overkapping. Via de schuifpoort is er directe toegang tot het achterpad, waardoor je gemakkelijk met de fiets of scooter achterom kunt komen.
Kom je deze leuke woning snel bekijken?
Afmetingen:
- Woonkamer : 8.12 x 5.38/2.94
- Keuken : 2.68 x 2.28
- Slaapkamer 1 : 4.07 x 3.02
- Slaapkamer 2 : 3.99 x 3.02
- Slaapkamer 3 : 3.98 x 2.24
- Badkamer : 2.68 x 2.24
- Slaapkamer 4 : 3.25 x 2.60
- Berging : 2.73 x 2.86
Bijzonderheden:
Gelegen langs een rustige straat in een kindvriendelijke wijk.
Vloerverwarming in de woonkamer.
Kruipruimte en gevelisolatie.
Deels voorzien van kunststof kozijnen 2022, deels houten kozijnen (schilderwerk 2023).
Voorzijde dubbele beglazing, achterzijde HR++ beglazing.
Airconditioning op de begane grond en 1e verdieping geplaatst 2024.
8 zonnepanelen geplaatst in 2021.
Cv-combiketel Remeha 2016
Energielabel A.
De woning heeft een betonnen begane grond vloer en houten verdiepingsvloeren.
In de koopovereenkomst wordt de ouderdomsclausule opgenomen.
Aanvaarding: in overleg, snelle oplevering is mogelijk.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld en mag worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580 en is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Er is een meetrapport aanwezig.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op nvmzhz.nl en op funda.nl
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,380
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 141 m²
- Volume in cubic meters
- 375 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remega (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- ROZENBURG B 8625
- Cadastral map
- Area
- 141 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (9.80 metre deep and 5.15 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda