This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ruurlo/huis-willem-alexanderlaan-18/44551108/

Willem Alexanderlaan 187261 WK RuurloEverwenninkhoek
€ 595,000 k.k.
Eye-catcherKaraktervolle gemoderniseerde vrijstaande woning met vier slaapkamers
Description
Een moderne klassieker - Karaktervolle gemoderniseerde vrijstaande woning met vier slaapkamers aan de rand van Ruurlo
Op zoek naar een instapklare, karakteristieke woning die klaar is voor de toekomst? Deze woning is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd en biedt bovendien volop mogelijkheden voor levensloopbestendig wonen. Gelegen aan de rand van Ruurlo, met alle dagelijkse voorzieningen en de natuur op korte afstand.
Deze karakteristieke vrijstaande woning combineert de charme van een klassiek woonhuis met het comfort van een moderne gezinswoning. De woning, oorspronkelijk gebouwd in 1988, is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd en met veel zorg aangepast aan de woonwensen van nu. Het resultaat is een instapklaar thuis dat tot in de puntjes is afgewerkt, met een stijlvolle uitstraling en een hoog niveau van comfort.
Ook op het gebied van duurzaamheid is aan alles gedacht. Dankzij uitstekende isolatie van het dak, de gevels en de beglazing, comfortabele vloerverwarming op de begane grond en de aanwezigheid van zonnepanelen beschikt de woning over een energielabel A.
Ook met het oog op de toekomst is deze woning uitstekend voorbereid.
De aanpandige garage is tijdens de renovatie al voorbereid op een eventuele transformatie naar woon- of werkruimte en is daarbij voorzien van verwarming.
Dankzij de aanwezige voorzieningen biedt deze ruimte een uitstekende basis voor het realiseren van een slaap- en badkamer op de begane grond, waardoor de woning eenvoudig levensloopbestendig kan worden gemaakt. Het royale perceel van 435 m² biedt volop ruimte om te genieten van een heerlijke tuin, waar rust, privacy en het buitenleven samenkomen.
Evenwennink te Ruurlo
In de buurt Evenwennink zijn de uitloopmogelijkheden grandioos; bos en uitgestrekte akkers met houtwallen liggen er als een grote lappendeken omheen, en vanuit huis kunt u hier dan ook heerlijke wandelingen en fietstochten maken, naar bijvoorbeeld de Baakse Beek, Het Rijkenbarg of De Wiersse.
In Evenwennink is het rustig wonen, want hier rijdt enkel bestemmingsverkeer, dus alleen aanwonenden en hun visite rijden hier doorheen. In vijf minuten bent u bij de winkels in het centrum van Ruurlo, en ook scholen en het station liggen vlakbij. Het centrum van Ruurlo is dichtbij en hier vindt u alle benodigde winkels - van de ambachtelijke warme bakker en slager, tot kledingboetieks en de supermarkten. Er zijn diverse sportverenigingen, scholen, een bibliotheek en er is een zwembad.
In het voormalig Kasteel Ruurlo is Museum More gevestigd, met een indrukwekkende kunstcollectie. Reist u graag met de trein? Dat kan prima, want Ruurlo heeft een eigen station, wat de ontsluiting nog beter maakt.
Daarnaast ligt de bruisende Hanzestad Zutphen op een half uurtje rijden. Ook plaatsen als Lochem, Vorden, Groenlo, Doetinchem en Bronkhorst zijn vlakbij en een bezoekje meer dan waard. Kortom, er valt een boel te genieten in de Achterhoek!
Begane grond
Entree in de ruime, zonnige hal, met keramische tegels met een eiken-look. Links de open trap naar de verdieping, rechts de WC, meterkast en toegang tot de bijkeuken en de ruime living.
De begane grond is voorzien van vloerverwarming en daarmee heeft het huis altijd een aangenaam binnenklimaat. De L-vormige woonkamer is smaakvol ingericht en afgewerkt met lichte, crèmekleurige wanden. Grote raampartijen en openslaande deuren zorgen voor een prachtige lichtinval en een naadloze verbinding met de tuin. De sfeervolle gashaard vormt het warme middelpunt van de woonkamer; dé plek om op koude winterdagen heerlijk te ontspannen met een goed boek, een warme kop chocolademelk of een goed glas wijn.
De eethoek en keuken vormen een mooi open geheel. De keuken is strak, met witte, greeploze fronten en een zwart granieten werkblad. Uiteraard is de keuken van alle wenselijke gemakken voorzien: een ingebouwde afwasmachine en magnetronoven met stoomfunctie, een inductieplaat, een rvs spoelbak met een kokendwaterkraan (Quooker) en een ijskast.
Rechts vanuit de hal de bijkeuken, met de aansluitingen voor wasmachine en -droger en toegang tot de aanpandige garage. Deze ruimte (circa 28 m²) is nu in gebruik als garage maar is tijdens de renovatie klaargemaakt om desgewenst te gebruiken als woon/werkruimte; ideaal voor levensloopbestendig wonen (waardoor de woonoppervlakte kan worden vergroot tot circa 147 m²).
Verdieping
De eerste verdieping is optimaal ingedeeld en benut. Door de kap van de woning en de garage met elkaar te verbinden, is hier een verrassend ruime verdieping ontstaan met maar liefst vier volwaardige slaapkamers. Bijna iedere slaapkamer is voorzien van een eigen airco-unit, waardoor in iedere ruimte het hele jaar door een aangenaam binnenklimaat wordt gegarandeerd.
De stijlvolle badkamer voelt als een eigen wellnessruimte. De royale inloopdouche is uitgerust met een luxe regendouche die subtiel in het plafond is verwerkt, terwijl de moderne afwerking met warme houttinten, betonlooktegels en speelse hexagon wandtegels zorgt voor een rustige, eigentijdse uitstraling. De badkamer beschikt daarnaast over een dubbele wastafel en een toilet. Achter de knieschotten is bovendien volop praktische bergruimte aanwezig.
Tuin
De tuin is een plek om in elk seizoen van te genieten. Zowel de voor- als achtertuin zijn met veel zorg aangelegd en bieden volop ruimte, groen en privacy. De volwassen Portugese laurier en ligusterhaag zorgen voor een natuurlijke omzoming, terwijl het verzorgde gazon en de kleurrijke borders een sfeervolle uitstraling geven.
Achter in de tuin bevindt zich een royale overkapping met comfortabele loungehoek; dé plek om in alle rust te ontspannen, te borrelen of lange zomeravonden door te brengen met familie en vrienden. De speelse indeling met een schommel en speeltoestel maakt de tuin bovendien ideaal voor gezinnen met kinderen.
Of het nu gaat om een zonnige middag in de tuin, een gezellige barbecue met vrienden of een rustige avond onder de overkapping; deze tuin biedt alle ruimte om optimaal van het buitenleven te genieten.
Kortom
Een heerlijk gezinshuis op een ideale locatie! Wilt u deze woning graag zelf ervaren, dan nemen we u met veel plezier mee voor een rondleiding.
Algemeen:
Bouwjaar: 1988
Onderhoud: Goed tot uitstekend
Isolatie: Dakisolatie, daknaïsolatie, gevelisolatie, dubbel glas en HR++ glas
Verwarming: cv combi-ketel Nefit (2017)
Ligging: Rustig gelegen aan dorpsrand
Berging: Aanpandige garage
Parkeren: Eigen oprit met ruimte voor 3 auto’s + garage
Inhoud: 558 m³
Woonoppervlakte: 120 m²
Overig inpandige ruimte: 32 m²
Externe bergruimte: 15 m²
Perceeloppervlakte: 435 m²
Energielabel: A
Aanvaarding: In overleg
Deze woning is voorzien van een bouwtechnische keuring en een energielabel.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,958
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 32 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- Plot size
- 435 m²
- Volume in cubic meters
- 558 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- RUURLO I 2814
- Cadastral map
- Area
- 435 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 188 m² (12.50 metre deep and 15.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda