This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/sassenheim/huis-acacialaan-9/44452967/

Description
Bent u op zoek naar een huis met potentie om hier uw ideale thuis van te maken? Dan is dit huis wellicht iets voor u!
Deze charmante kluswoning ligt op een hoeklocatie, wat direct zorgt voor een extra ruim perceel en volop mogelijkheden. Op loopafstand gelegen van het bruisende centrum van Sassenheim. Sassenheim zelf is een geliefde woonplaats in de Bollenstreek, bekend om zijn groene en kleurrijke omgeving, vriendelijke sfeer en uitstekende bereikbaarheid. Met steden als Leiden, Haarlem en Den Haag op korte afstand! Ook met het OV zijn deze steden binnen korte reistijd te bereiken. Het centrum biedt een verscheidenheid aan winkels, supermarken en horecagelegenheden.
Indeling van de woning:
Begane grond: entree, hal met meterkast, trapkast, toilet, trap naar de eerste verdieping en toegang naar de woonkamer. De ruime woonkamer met eetgedeelte aan de achterzijde vormt het hart van het huis. De open keuken in de woonkamer is voorzien van een vaatwasser, spoelbak en gaskookplaat. Vanuit hier heb je ook directe toegang tot de brede en zonnige achtertuin, gelegen op het zuidwesten. In de tuin vind je achterin een vrijstaande stenen berging en een praktische achterom.
De eerste verdieping beschikt over twee ruime slaapkamers en een derde kamer die perfect dienst kan doen als kantoor, hobbyruimte of kinderkamer. De badkamer is aan de voorzijde gesitueerd. Daarnaast is er een aparte kast op de overloop aanwezig met de cv-ketel. Deze ruimte kan ook de mogelijkheid bieden voor het realiseren van bijvoorbeeld een extra toilet of wasruimte.
Tot slot is er nog een vliering, die verrassend veel potentie heeft.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Wij laten dit huis graag aan u zien!
Algemeen:
- Perceeloppervlak 193 m2
- Woonoppervlak 70 m2
- Zonnige brede tuin gelegen op het westen met achterom!
- Woning met tal van mogelijkheden
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 433,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,186
- Year of construction
- 1952
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 193 m²
- Volume in cubic meters
- 281 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
Cadastral data
- SASSENHEIM A 9071
- Cadastral map
- Area
- 193 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 78 m² (12.00 metre deep and 6.50 metre wide)
- Public parking
© 2001-2026 funda