This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/sassenheim/huis-van-pallandtlaan-13/44460135/

Description
Bent u op zoek naar een vrijstaand huis op een ruim perceel (830m2) dat u zult verrassen qua indeling en formaat? Bijzonder ruim (300m2 gebruiksoppervlakte + 65m2 overig inpandige ruimte), vol met originele details en groen gelegen in de prachtig boomrijke vogelbuurt! Verscholen achter het groen treft u deze charmante vrijstaande villa met garage, parkeergelegenheid op eigen terrein en een grote tuin rondom aan.
Wonen, sporten, winkelen, werken, uitgaan, genieten van de natuur; de mogelijkheden zijn onbegrensd. Sassenheim, heeft qua omgeving zeer veel te bieden. Wat denkt u van de schoonheid van de Duin- en Bollenstreek, de omliggende steden en natuurgebieden? Dankzij de gunstige ligging bent u binnen no-time daar waar u wilt zijn. Dagje strand, genieten op het water van de Kagerplassen, de bollenvelden bewonderen, wandelen in de duinen en bossen, fietsen door de polders, musea van Amsterdam of Leiden bezoeken; het is maar net waar u zin in heeft.
Indeling:
Begane grond: ruime hal met toegang tot het toilet, de living en woonkeuken. De living is gesitueerd aan de voorzijde van het huis, goed gelegen op de zon en bijzonder sfeervol door de haard en dubbele deuren naar de loggia alwaar je in de ochtend kunt genieten van de zon. Aansluitend aan de living tref je de televisiekamer met vaste kast aan. De woonkamer, televisiekamer en eetkamer zijn afgewerkt met een prachtige visgraat parketvloer.
De woonkeuken met Toscaanse tegels en eetkamer zijn gesitueerd aan de achterzijde van het huis. Dubbele openslaande deuren bieden toegang tot de aantrekkelijke tuin met volop privacy, veel zon en groen. De royale woonkeuken is uitgevoerd met een kookeiland en diverse ATAG inbouwapparatuur. Opbergen kan in de kelderkast of in de bijkeuken grenzend aan de keuken.
De praktische bijkeuken is ingericht met aansluitpunten voor de was-/droogmachineopstelling en verwarmingsinstallatie (Nefit, bouwjaar 2022). De aangrenzende geïsoleerde en verwarmde garage met vliering is ca 28m2 en heeft dubbele deuren richting de oprit.
De grote verrassing zit aan de achterzijde van het huis. Hier is ruim 20 jaar geleden een gigantische uitbouw geplaatst waardoor er een grote hobbyruimte/werkkamer, wijnkelder en serre-/tuinkamer zijn ontstaan. Deze ruimtes (m.u.v. de kelder en de werkkamer) worden verwarmd middels vloerverwarming. Meerdere schuifdeuren en openslaande deuren bieden toegang tot de prachtig bloem- en boomrijke tuin. Deze multifunctionele ruimte biedt ontzettend veel mogelijkheden!
Op de 1e etage tref je vier ruime slaapkamers, twee badkamers en veel bergruimte aan. De masterbedroom met twee inloopkasten en privé badkamer met douche, bidet, toilet, wastafelmeubel en was-/droogmachineaansluiting zijn aan de achterzijde van het huis gesitueerd. De tweede badkamer is uitgevoerd met een ligbad, douche, wastafel en separaat toilet.
Grote bergvliering bereikbaar middels een vlizotrap.
Algemeen:
- Bouwjaar huis 1950, uitbouw bestaande woonhuis 1984 en bouw garage, tuinkamer, werkkamer/hobbyruimte en kelder 2002
- Isolatie: dubbele beglazing; gevelisolatie; vloerisolatie
- Energielabel: C
- Prachtig perceel met veel privacy
- Op korte loopafstand van het centrum
- Geliefde groene woonomgeving
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,100,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,667
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 300 m²
- Other space inside the building
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 830 m²
- Volume in cubic meters
- 1,423 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, urinal, sink, bidet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Alarm installation, skylight, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- SASSENHEIM A 4206
- Cadastral map
- Area
- 830 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda