This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/schagen/huis-piet-blokkerstraat-51/17212529/

Eye-catcherRuime uitgebouwde hoekwoning met 4 slaapkamers en 8 zonnepanelen!
Description
Ruimte, comfort en een praktische ligging komen samen aan de Piet Blokkerstraat 51. Deze uitgebouwde hoekwoning biedt verrassend veel leefruimte en beschikt over vier slaapkamers, twee kunststof dakkapellen en acht zonnepanelen. In de loop der jaren is de woning op verschillende punten aangepast, waaronder een moderne badkamer. Ook de onderhoudsvriendelijke achtertuin draagt bij aan het comfortabele geheel.
De indeling van de woning is als volgt:
Via de entree komt u binnen in de hal met toegang tot het woongedeelte. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde en in de uitbouw bevindt zich de woonkeuken. Via de bijkeuken (of woonkamer) bereikt u de hal, waar zich het toilet bevindt en de trap naar de eerste verdieping.
Via de bijkeuken heeft u toegang tot de achtertuin. De achtertuin is grotendeels bestraat en voorzien van kunstgras en beplanting. Achterin staat een vrijstaande houten berging, gebouwd in 2007. De berging beschikt over een stukje overkapping en biedt tevens toegang tot de achterom richting de steeg. Een praktische plek voor fietsen, gereedschap en andere spullen.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De kunststof dakkapel aan de achterzijde zorgt hier voor extra ruimte en licht. Een vaste trap brengt u naar de tweede verdieping. Hier vindt u de voorzolder met praktische bergruimte en de opstelling van de mechanische ventilatie-box, omvormer van de zonnepanelen en cv-ketel. Daarnaast bevindt zich hier de vierde slaapkamer, mede dankzij de kunststof dakkapel aan de voorzijde.
Woonomgeving en bereikbaarheid:
De woning ligt in een prettige, kindvriendelijke woonomgeving met een speeltuin in de buurt en diverse voorzieningen op korte afstand. Voor de dagelijkse boodschappen, winkels en horeca kunt u terecht in het sfeervolle centrum van Schagen. Ook scholen, sportvoorzieningen en andere faciliteiten bevinden zich in de directe nabijheid.
Schagen heeft bovendien een eigen NS-station, waardoor steden als Alkmaar en Den Helder goed bereikbaar zijn met het openbaar vervoer. Met de auto bereikt u via de omliggende uitvalswegen eveneens eenvoudig de A9 en plaatsen in de omgeving.
De woning wordt aangeboden met een richtprijs van € 395.000,-.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,496
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 164 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- TV via cable and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Quinta ( combination boiler from 2005, in ownership)
Cadastral data
- SCHAGEN E 1927
- Cadastral map
- Area
- 164 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 63 m² (9.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda