This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/scharwoude/huis-scharwoude-34-a/80944709/

Eye-catcherGerenoveerde woonboerderij, grote schuur, prachtige locatie, label A!
Description
Gerenoveerde woonboerderij op prachtig perceel, vrij uitzicht, energielabel A, grote schuur en 221 m² wonen!
Op een mooie locatie in het hart van Scharwoude bevindt zich deze karakteristieke woonboerderij uit 1850. De woning is de afgelopen jaren vrijwel volledig gerenoveerd en verduurzaamd. Het resultaat is een woonplek waar het verleden samenkomt met de techniek en duurzaamheid van de toekomst. Van 50 zonnepanelen tot een geavanceerd verwarmingssysteem met warmtepomp en vloerverwarming: dit huis is volledig gasloos, uiterst comfortabel, heeft energielabel A en staat óók nog eens op een prachtige centrale plek. Aan de achterzijde ligt Noord-Hollands landschap, met blijvend vrij uitzicht over het groen. De royale opzet van de woonboerderij, een grote schuur en de twee bergingen maakt deze woning interessant voor wie graag ruim woont en behoefte heeft aan extra leef-, werk- of hobbyruimte.
Scharwoude staat bekend om haar landelijke sfeer en de ligging aan het Markermeer. Hier kunt u heerlijk wandelen en genieten van het water met prachtige vergezichten, een strandje en leuke fietsroutes. Op loopafstand treft u de bushalte, met een directe verbinding naar Amsterdam. Ook de historische stad Hoorn ligt binnen handbereik. Hier vindt u gezellige terrassen, winkels en volop historie. Zo combineert deze locatie het beste van twee werelden: heerlijk landelijk wonen én dichtbij de levendigheid en voorzieningen van de stad.
Begane grond
Via de statige entree aan de voorzijde komt u binnen in de hal met meterkast. De ruimte beschikt over spotverlichting en er is plaats voor een garderobe. Vanaf hier is er toegang tot de keuken.
Keuken
De woonkeuken is gesitueerd aan de linkerzijde en beschikt over een royale eethoek en een luxe keuken. Hier proeft u goed de sfeer van de woning! Houten balken zijn in het zicht gelaten en grote ramen zorgen voor veel lichtinval. De keuken is uitgevoerd in landelijke stijl en voorzien van een schouw, veel kastruimte, een brede 90 cm SMEG-oven met fornuis, vaatwasmachine, koel-vriescombinatie en een klassieke spoelbak. De natuurstenen vloer is voorzien van comfortabele vloerverwarming en de aanwezige vaste kasten bieden extra bergruimte en zijn geheel in stijl met het karakter van het huis.
Woonkamer
De sfeervolle woonkamer is uitgestrekt over de volledige lengte van de woning. De open indeling zorgt voor een heerlijk ruimtelijk gevoel en vele raampartijen bieden overvloedige lichtinval en uitzicht op de tuin. Er is plaats voor een grote zithoek en de pelletkachel zorgt voor veel warmte. De ruimte wordt gekoeld door middel van een airco en aan de achterzijde vindt u openslaande deuren, waardoor u het buitenleven moeiteloos bij de woning betrekt.
Bijkeuken
Aansluitend treft u de bijkeuken met een directe doorgang tot de tuin. Ideaal voor de jassen en schoenen! De ruimte is praktisch ingericht met een pantry en biedt plaats voor de wasmachine en droger. De toiletruimte is uitgerust met een wandcloset en fonteintje.
1e verdieping
Via een vaste trap vanuit de woonkamer komt u uit op de 1e verdieping. De overloop biedt toegang tot 4 slaapkamers, de badkamer en een grote inloopkast.
Slaapkamers
Met maar liefst vier royale slaapkamers is er alle ruimte voor een gezin, thuiswerkplek, logeerkamer of hobbyruimte. De slaapkamers zijn praktisch ingedeeld en bieden dankzij hun royale formaat volop mogelijkheden voor een persoonlijke inrichting. De laminaatvloer zorgt voor een rustige uitstraling en ontspannen woonomgeving
Badkamer
De badkamer is uitgerust met een wandcloset, douche, spiegel, kastruimte en een wastafel. Het dakraam zorgt voor daglicht en natuurlijke ventilatie. Een heerlijke plek om de dag te beginnen en af te sluiten.
2e verdieping
Via een vaste trap bereikt u de 2e verdieping. De overloop biedt toegang tot de 5e slaapkamer met een vlizotrap naar de bergzolder op de 3e verdieping. In deze kamer vormen strak afgewerkte wanden een harmonieus samenspel met de originele houten constructie.
Garage
Op het perceel bevindt zich een ruime oprit aan de rechterzijde en een tweede oprit aan de linkerzijde met parkeergelegenheid op eigen terrein en toegang tot een vrijstaande schuur. Dit bijgebouw is voorzien van een aparte groepenkast, ruime zolderverdieping en biedt talloze mogelijkheden, variërend van een extra hobbyruimte tot een atelier of riante berging. Het gebouw is geïsoleerd en heeft een elektrische roldeur aan de voorzijde. Voor wie elektrisch rijdt, is er een laadpaal aanwezig.
Tuin
De fraai aangelegde tuin rondom de woning is een plek waar u ieder seizoen kunt genieten. Verschillende terrassen en de afwisseling tussen gazon, groen en bestrating maken dit een heerlijke buitenruimte. Naast de grote schuur zijn er nog twee bergingen aanwezig en achter de woning ligt Noord-Hollands landschap, wat zorgt voor blijvend vrij uitzicht. Achter op het perceel staat een prieel met vrij uitzicht over de landerijen, waar u in alle rust kunt genieten van de omgeving. Op het erf is er ruime parkeergelegenheid.
Elektrische installatie
Meterkast met 12 groepen, 4 aardlekschakelaars, 3 fasen en glasvezel.
Verwarmingsinstallatie en warmwatervoorziening
Warmtepomp 2021.
Isolatie
De woning is geïsoleerd door middel van dakisolatie, muurisolatie, dubbele beglazing en HR-beglazing.
Bijzonderheden
- Royale en vrijstaande woonboerderij
- Volledig gerenoveerd en verduurzaamd
- Energielabel A en gasloos
- Vloerverwarming en airconditioning aanwezig
- Prachtige tuin en aan water gelegen
- Vrij uitzicht
- Grote schuur met vliering en twee separate bergingen
- Vijf slaapkamers en sfeervolle vertrekken
- Bushalte naar Hoorn en Amsterdam op loopafstand
- Op fietsafstand van het strand en de Hoornse binnenstad
- Met 3 minuten op de A7
- Landelijk wonen in het hart van Scharwoude met het Markermeer op loopafstand!
Heeft u verdere interesse? Plan dan een bezichtiging of vul het contactformulier van Funda in. Wilt u meer informatie over onze aankoopbegeleiding? Corné van Dis, makelaar bij 4×1 Makelaardij, vertelt u graag meer! Neem contact met ons op via 0229 285 170.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,846
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1850
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 221 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- External storage space
- 97 m²
- Plot size
- 870 m²
- Volume in cubic meters
- 760 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- Electric heating, pellet burner, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- WESTER-KOGGENLAND AE 342
- Cadastral map
- Area
- 870 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, open location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Parking place and detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda