This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/scherpenzeel-ge/huis-donjon-21/80809483/

Donjon 213925 DG Scherpenzeel (GE)Verspreide huizen ten zuiden van Scherpenzeel
€ 489,950 v.o.n.
Eye-catcherMiddenwoning met veranda aan de voorzijde - Start bouw Q1 2027!
Description
Deze moderne middenwoning is gelegen in de nieuwste fase van de woonwijk De Nieuwe Koepel in Scherpenzeel. De woning is volledig voorbereid op de toekomst, uitstekend geïsoleerd en voorzien van een energiezuinige warmtepompinstallatie.
Wat deze woning écht bijzonder maakt, is de sfeervolle veranda aan de voorzijde. Dankzij de ligging op het zuiden geniet je hier vrijwel de hele dag van de zon, terwijl je uitkijkt over de waterpartij en het groene straatbeeld. Een fijne plek om rustig de dag te beginnen of juist gezellig buiten te zitten met familie en vrienden. De start van de bouw staat gepland voor het eerste kwartaal van 2027
Wonen in De Nieuwe Koepel
Volop genieten van het leven, elke dag opnieuw. In De Nieuwe Koepel woon je in een groene en comfortabele woonomgeving waar rust, ruimte en bereikbaarheid samenkomen. De wijk is ruim opgezet met veel aandacht voor groen, water en een prettige leefomgeving voor jong en oud.
Alle dagelijkse voorzieningen bevinden zich binnen handbereik. Winkels, supermarkten, scholen, sportvoorzieningen, horeca en zorgfaciliteiten liggen op korte afstand. Kinderen kunnen veilig buitenspelen in een kindvriendelijke woonomgeving, terwijl je tegelijkertijd profiteert van de rust en het dorpse karakter van Scherpenzeel.
De Nieuwe Koepel biedt een aantrekkelijke woonplek voor starters, gezinnen, doorstromers en senioren. Een plek waar duurzaamheid, comfort en woonplezier samenkomen. Dít is wonen zoals jij het wilt.
Indeling
Entree, hal met meterkast, toilet, trapopgang naar boven en toegang tot de woonkamer, eethoek en keuken.
Eerste verdieping
Overloop met badkamer en drie slaapkamers.
Tweede verdieping
Via de vaste trap is de open zolder te bereiken welke naar eigen inzicht ingedeeld kan worden. Hier bevindt zich ook de warmtepomp installatie.
Tuin
De achtertuin is op het noorden gelegen en kan naar eigen smaak worden aangelegd. Aan de voorzijde is er een leuke overkapping met ligging op het zuiden.
Bijzonderheden
- Start bouw Q1 2027
- Duurzame woning
- Leuke ligging in een nieuwe woonwijk
- Veranda aan de voorzijde gelegen op het Zuiden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,950 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,414
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2028
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- Plot size
- 110 m²
- Volume in cubic meters
- 322 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- SCHERPENZEEL E 4149
- Cadastral map
- Area
- 110 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda